ASTROLOJİ
Giriş Tarihi : 14-05-2022 11:59   Güncelleme : 14-05-2022 11:59

14 Mayıs Cumartesi burç yorumunuz

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

14 Mayıs Cumartesi burç yorumunuz

Net sınırlara sahip olmak bugün özellikle önemli olabilir. Keskin gerçekliklere karşı çıkarken, kişisel arzuları, onları ele almayı gerektiren çatışmalar oluşturabilir. Bunlara karşı savaşmak yerine bu sınırlamaları kabul etmek, muhtemelen çatışmayı en aza indirecektir. ihtiyaçları karşılamanın pratik yollarını keşfettikçe gerilim azalabilir. Gerçekçi olmayan beklentileri serbest bırakmak, makul olasılıkları ortaya koymaya yardımcı olabilir.

 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizden, özellikle de ailenizden şu an oldukça yüksek standartlarla kıyaslanarak iyi niyetli de olsa bir baskı görüyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, onların onayını almak için çabalamadan önce, istediklerinin gerçekten haklı olup olmadığını kendinize sormak isteyebilirsiniz. İnsanların sizin için verdiği tavsiyeleri düşünün, ancak onu kendi iç mantığınızla dengeleyin.

 

 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşinizin yoğunluğu, şu anda evde yapamadığınız şeyler için kendinizi suçlu hissetmenize neden olabilir. Sevdiklerinize, özellikle de gerçekten ihtiyaç duyduklarında, istediğiniz şekilde ilgilenememe konusunda gergin hissedebilirsiniz. Bazı gereksiz sorumluluklarınızı devretmek, önceliklerinizi gidermenize yardımcı olabilir.

 

 • İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim kurmaya çalıştığınızda yanlış anlaşıldığınızı hissetmek bugün özellikle acı verici olabilir. Bir şekilde başarısız olduğunuz için kendinizi suçlamadan önce, diğer kişinin sizi gerçekten anlamak istemeyebileceğini düşünün! Bu kişiye fazladan çaba harcamak yerine, kendinizi beslendiğini ve takdir edildiğini hissettiğiniz bir ortam bulun ve oraya gidin.

 

 • YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dürtüsel harcamalar bugün cazip gelebilir, ancak başka biri sizi bunu yapmaktan alıkoyma hakkına sahip olduğunu düşünebilir. Finansal seçimlerinizde gerçekten bir çıkarları olsa bile, sizi zorluyormuş gibi hissetmek bu kararda sizi inat noktasına götürebilir. Bu konudan yola çıkarak ortak çıkarlar hakkındaki sınırları netleştirmek, ilerisi için de iyi olabilir.

 

 • ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başka biri şu anda kendinizi ifade etmenizi engelliyor gibi görünebilir. Bununla birlikte, kendi engellemelerinizin veya diğer sınırlamalarınızın da bir rol oynadığını görmek zor olabilir. Diğer kişinin gerçekte neler yapabileceğine dair abartılı bir görüşünüz olabilir. Çabalarınızı tamamen size ait olan kaynaklara odaklamak, önemli sınırları netleştirmeye yardımcı olabilir. Sizi engellediği için başkasını suçlamadan önce kendi başınıza ne kadar ilerlediğinizi görmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

 

 • BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Verimlilik şu anda neredeyse imkânsız görünebilir. Hiçbir şey için yerinizden kalkamadığınızda, cevap, gizli bir küskünlüğün sizi geri tuttuğu ve sizi uyuşuk hissettirdiği olabilir. Kalbiniz yapılacaklar listenizdeki şeyler için atmıyorsa, üstesinden gelmeye çalışmak yerine muhtemelen bunu kabul etmeniz daha iyi olur. Gerçekten ne istediğinizi netleştirmek, ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi bulmanıza yardımcı olabilir. Daha çekici bir planınız olana kadar dinlenmekten çekinmeyin.

 

 • TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki veya arkadaş grubunuzdaki diğer kişilerin istediklerini elde edemezlerse tatsızlık çıkaracaklarını düşündüğünüzden, kendi ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi geri tutmak zorunda hissedebilirsiniz. Sizin duygularınız da önemlidir! Mümkün olan en kısa sürede kaostan sessizce uzaklaşın ve sonra hak ettiğiniz huzuru ve sessizliği elde edin.

 

 • AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ev hayatı şu anda sizin için özellikle besleyici olmayabilir. Dünyadaki işlerin veya diğer önemli sorumlulukların yeteri kadar tatmin edici olmadığını düşünmek sorun değiş ancak işinizi veya diğer sosyal sorumluluklarınızı aksatmaktan kaçının.. Arkadaşlarla bağlantı kurmak, bir orta yol sağlayabilir. Çok fazla baskı olmadan ihtiyacınız olan doğrulamayı elde etme olasılığınız daha yüksektir.

 

 • YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnançlarınıza olan yoğun duygusal bağlılık, bugün başkalarıyla iletişim kurmaya çalıştığınızda sorun yaratabilir. Tutkulu olmak için geçerli nedenleriniz olsa da, ne yazık ki bunu insanları sizden uzaklaştıracak kadar derin yaşamanız olasıdır. Herkesi kendi tarafınıza çekmeye çalışmak yerine, kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmanız gerekebilir.!

 

 • OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Finansal olarak her şeye yetişen bir plan hazırlamak şu anda pek kolay değiş. Başka biri, belki duygusal bir tartışmayla sizi bir harcama yapmaya yönlendirmeye çalışabilir. Size göre mantıklı olan kararı uygulamak ve karşınızdakini mutlu etmek arasında kararsız kalabilirsiniz ancak sizin değil karşınızdakinin makul olması gerekebilir.

 

 • KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu anda bir ilişkide en ciddi ve istikrarlı kişi olarak görünebilirsiniz. Arkadaşınız ya da sevdiğiniz kişi kararsız gibi görünse de, davranışlarıyla ilgili ne hissettiğiniz konusunda en azından içsel olarak dürüst olun. Kendi öz değerinizi desteklemek, bu durumla ilgili herkese gerçekten yardımcı olabilecek bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

 

 • BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi yoğun bir işe vermek bugün kolay olabilir ancak saklanmaya çalıştığınız sorunu çözmek için muhtemelen hiçbir işe yaramayacaktır. Bazen kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmak, en azından kısmen size bağlı olmayan bir durumdan etkilendiğinizde gereklidir. Altta yatan herhangi bir ilişki sorununu çözme konusunda ilerleme kaydetmek, genel stres seviyenizi azaltabilir.

(hthayat.com)