Perşembe  günü TV'de neler var? İşte 31 Ağustos 2023 Perşembe  günü kanalların günlük yayın akışları...

Şampuan kullanırken bu hataları yapmayın Şampuan kullanırken bu hataları yapmayın

03-ocak-2023-atv-yayin-akisi-15535660_amp-2

ATV yayın akışı

06:20 Kalp Yarası
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Ateş Kuşları
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Adanış: Kutsal Kavga (Yerli Sinema)
22:15 John Wick 3 (Yabancı Sinema)
00:30 Ben Bu Cihana Sığmazam
04:00 Mutfak Bahane

1-1

Kanal D yayın akışı

06:15 Küçük Ağa
07:45 Baht Oyunu
09:15 Yaprak Dökümü
11:00 Magazin D Yaz
12:00 Kanal D Haber Gün Arası
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk-ı Memnu
18:20 Kanal D Ana Haber
20:00 Mandıra Filozofu (Yerli Sinema)
22:30 Mandıra Filozofu (Yerli Sinema)
00:30 Ölüm Akvaryumu (Yabancı Sinema)
02:00 Çemberimde Gül Oya
04:00 Kavak Yelleri

detail-photo-fancybox-7

Star TV yayın akışı

07:00 Kiralık Aşk
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Çöp Adam
15:30 Ömer
16:00 Yalı Çapkını
19:00 Star Haber
20:00 Cici Babam (Yerli Sinema)
22:15 Cici Babam (Yerli Sinema)
00:30 Sucu Kamil (Yerli Sinema)
02:15 Sucu Kamil (Yerli Sinema)
04:00 Erkenci Kuş
05:30 Hayat Bazen Tatlıdır

e566c895-0211-e811-80dc-a0369f7d1d8e

Fox TV yayın akışı

08:30 Çalar Saat
10:00 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 En Güzel Dönüşüm
13:45 Mucize Doktor
16:00 Adım Farah
19:00 Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber
20:00 Zengo (Yerli Sinema)
22:30 Kısmet
00:45 Zengo (Yerli Sinema)
03:15 Ruhun Duymaz
05:45 Yaz Şarkısı

detail-photo-fancybox-0

TRT 1 yayın akışı

05:55 İstiklal Marşı ve Günün Programı
06:05 Adını Sen Koy
07:10 Kalk Gidelim
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:10 Seksenler
16:00 Diriliş Ertuğrul
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kendi Düşen Ağlamaz
01:50 Diriliş Ertuğrul
03:50 Seksenler
06:00 Kapanış

detail-photo-fancybox-1

Show TV yayın akışı

08:00 Bu Sabah
10:00 Yeşil Vadi’nin Kızı
12:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
00:15 Yakın Mesafe (Yabancı Sinema)
01:45 Yakın Mesafe (Yabancı Sinema)
03:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
05:30 Yeni Gelin

detail-photo-fancybox-5

TV8 yayın akışı

07:15 8’de Sağlık
08:30 Doğduğun Ev Kaderindir
11:15 MasterChef Türkiye All Star
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye All Star
00:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
02:30 Doğduğun Ev Kaderindir
04:00 Tuzak

Editör: Seda Yılmaz