BURSASPOR
Giriş Tarihi : 21-07-2020 08:37   Güncelleme : 21-07-2020 08:37

Çıkın kazanın!

Geldik zurnanın Play-Off dediği yere… Bursaspor, yarı final ilk müsabakasında sahasında yarın saat 21.00'da Adana Demirspor ile karşılaşacak.

Çıkın kazanın!

Gökhan GÜNDOĞDU

Yeşil Beyazlılar hazırlıklarını yaptığı idmanlarla sürdürüyor. Takım, dün teknik patron İrfan Buz gözetimindeki antrenmana ısınma koşuları ile başladı. Daha sonra pas press çalışmaları yapan Timsah, son bölümde ise taktik çalıştı. Hazırlıklar bugün yapılacak idman ile devam edecek. Tek bir parolası var Bursa temsilcisinin: Galibiyet.

BİZ BU DEĞİLİZ

Peki, Adana’da durum ne? Şehir, takımları sanki Süper Lig’e çıkmış havasında desek yalan olmaz… Bursa ve Adana’da alacakları galibiyetlere kilitlenmişler. Bölge yerel basını da desteğini sürdürüyor. Adana’nın yerel gazetelerinin internet sitelerini gezerken gördüğüm başlıklardan biri: “Öyle veya böyle Süper Lig’e çıkacağız.” Bizde ise bir bitmişlik var… Sosyal medyada gördüklerim bile tüylerimi diken diken ediyor. Yahu, biz Bursaspor’uz! Yarın sahaya çıkacağız ve Adana Demirspor’u farklı yeneceğiz. Deplasmanda da final biletini alıp geleceğiz. Finale çıktığımız takdirde de Süper Lig’e çıkan 3. takım biz olacağız. Biz bu ruhla mı şampiyon olduk! Hayır, gözyaşımızı duamızla harmanladık. Vakit Timsah için tek yürek olma vaktidir artık.