Bursa'nın İznik ilçesi Boyalıca Mahallesi’nde tescilsiz ve plakasız 8 adet motosiklet tespit edilirken, motosikletler muhafaza altına alınarak yediemin otoparkına çekildi.
1 otomobilin sorgulamasında araç ile plaka uyumsuzluğu olduğu, plakanın traktör plakası olduğunun tespit edilirken şahsa Resmi Belgede Sahtecilik suçundan adli işlem yapılarak, Trafik Jandarması tarafından 20 bin 302 TL idari para cezası kesildi. 1 erkek şahsın kullandığı plakasız motosikletin yapılan kontrollerde şase ve motor numaralarının kazılı olduğu tespit edilerek, şahsa resmi belgede sahtecilik suçundan adli işlem yapıldı.

İnegöl’de tutuklanan 81 yaşındaki yaşlı adam için sevindiren haber İnegöl’de tutuklanan 81 yaşındaki yaşlı adam için sevindiren haber

AW059724_02

Uygulama sonucunda Jandarma tarafından 8 tescilsiz motosiklet, 1 şase ve motor numarası kazınmış motosiklet ile 1 sahte plakalı kamyonet olmak üzere 10 araç Yediemin Otoparkına çekilirken toplam 14 araca yasal işlemleri yapılarak 31 bin 23 TL idari para cezası uygulandı.

Kaynak: İHA