Ulaş Girgin

1. Amatör Küme’de ilk hafta maçları oynandı. 1. Grup’tq mücadele eden Odunlukspor evinde Ovaakçaspor ile karşı karşıya geldi.

_DSC0108

Müsabakaya baskılı başlayan Odunlukspor maçın ilk dakikalarında hızlı hücum yakalayarak Yunus Üzümcü ile golü buldu. Ovaakçaspor ilk yarıda girdiği pozisyonlarda golü yakalayamadı ve devre Odunlukspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı.

_DSC0153

İkinci yarıya hızlı başlayan Odunlukspor devrenin başında net pozisyonlar yakaladı. Ovaakçaspor 60. Dakikada Recep Şentürk ile golü bulsa da Odunlukspor golden 2 dakika sonra Batuhan Durdu gole cevap verdi ve ardından Samet Eroğlu ile farkı ikiye çıkardı. Maçın bitimine kısa bir süre kala ovaakçadan Ferhan Kılıç’ın bulduğu gol ile maçın skoru belirlenmiş oldu. Müsabaka Odunlukspor’un 3-2’lik üstünlüğü ile tamamlandı.

_DSC0151

Fenerbahçe Yenişehir’e geliyor Fenerbahçe Yenişehir’e geliyor

Odunlukspor’un teknik direktörü Metin Vatansever maç sonunda yaptığı açıklamada mücadelenin zorlu geçtiğini fakat takımın doğru oynayarak kazanmayı bildiğini belirtirken sezona galibiyetle başlamanın sevindirici olduğunu söyledi. Ayrıca Vatansever iki yıldır Odunlukspor’un sponsoru olan AGA Proje Grup ve Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Alkan’a destekleri için teşekkür etti.

_DSC0072

_DSC0081

_DSC0157

_DSC0159