Özlem ATAÇ- Mine Cansu MAZI
Geçtiğimiz günlerde açılan Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi Lohusa filminin oyuncularına ev sahipliği yaptı.  Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi Kino’ya kapılarını açmasının ardından ilk oyunculu gösterimini Lohusa filmi ile yaptı. Filmin senarist ve başrol oyuncusu Gupse Özay, Onur Gürçay, Kıvanç Baruönü, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Feri Güler, Alper Baytekin ve Cihan Albayrak’ın katılımıyla film gösterimi gerçekleşti.

 Film başlamadan bütün salonları tek tek dolaşan oyuncular seyircilerle kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdi.  Oyuncular film sonrası tekrar salonları dolaşarak seyircilerden film hakkında yorumlarını aldı.  Lohusa filminin gösterildiği sinema salonunda açılan pankartlar ise geceye damga vurdu. Söz konusu pankartlar; ‘Lohusacılar’, ‘ Bizlik bir şey yokçular’ şeklinde oluştu.

TAM BİR KAHKAHA TUFANI

Lohusa filmi, taze ebeveynlerin yaşadığı komik olayların bir kahkaha tufanına dönüştüğü ilk 40 günü anlatıyor. Burcu ve Onur, çocuklarına kavuşma gününü heyecanla bekleyen bir çift olarak hikayenin merkezinde yer alıyor.

Hamilelik sürecinde, doğum sonrasındaki hayatın getireceği değişikliklere aldırmayan Burcu, lohusa depresyonuyla tanışmayacağına inanıyor. Fakat hiç de düşündüğü gibi olmuyor.

TSYD 3’üncü kez Ekmekçi dedi TSYD 3’üncü kez Ekmekçi dedi

Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü'nün oturduğu komedi türündeki Lohusa filminin başrolünde Gupse Özay yer alıyor.

Editör: Mehmet Ali Ekmekçi