GÖKÇE ÇALIŞCİ

Kadınların hassas noktası alışveriştir. Peki cebinizden tonlarca para çıkmadan nasıl güzel giyinebilirsiniz? Bir ihtiyaç olmasına rağmen artık alışveriş yapmak kıyafet almak ekstra lükse kaçmaya başladı. Ev ekonomisine zarar vermeden nasıl alışveriş yapılır? Lüks markalar giyinmek güzel olmak için yeterli değil. Şık ve ucuz alışveriş için bu tüyolara göz atın...

Doğru Dolap Düzenlemek İçin İpuçları | Altınbaş Life
DOLABINIZI KONTROL EDİN

Şampuan kullanırken bu hataları yapmayın Şampuan kullanırken bu hataları yapmayın

Dağ haline gelmiş birbiri ile uyumlu olmayan kıyafetleriniz varsa ‘benim giyecek hiç kıyafetim yok’ lafını her gün söylersiniz. İlk başta yapmanız gereken dolabınızda ki kıyafetlerinizi ayıklamak ve kombinlemek olacak. Giymediğiniz parçaları atmak yerine dönüştürün. Örnek; Dizi yırtık pantolonunuzu şort yapabilirsiniz. Elbisenizi etek yapabilirsiniz. Kendinize yakıştırdığınız ve rahat hissettiğiniz parçaları ayırın. Günlük hayat ve sosyal hayatınızda giyeceğiniz kıyafetleri farklı bölümlere koyun. 

doku zarf sarhoş pazar kıyafetleri - ncaeec.org
PAZARLAR DA BİR SEÇENEK

Bazen aradığımız parçayı mağazada bulamaz da ‘Ahmet Amca’nın tezgahında buluruz. Pazarlarda markaların el altından sattığı parçaları kolaylıkla bulabiliriz. Defolu olmasına aldırış etmeyin onların defo dediği ufacık bir delik ya da lekedir. Bunu kolaylıkla halledersiniz.  Çok sevdiğiniz mağazada hiç para konuşmadan ödemeye razı olduğunuz   parçaları pazarda çok daha ucuza satın alırsınız. 

Neden İkinci El Kıyafet Giymeliyiz?
İKİNCİ EL KIYAFET

Hijyen açısından çoğu insan bu durumu tercih etmiyor ama ikinci el olması giyildiği anlamına gelmiyor. Bütçe dostu olan kıyafetle bazen satıcıların para ihtiyacından dolayı kullanılmadan bile satılıyor. Her kirin çaresi sadece su demişler. Özel markaların bile aksesuar ürünlerini buradan bulabilirsiniz. Bu tür mağazalarda parçaları mutlaka sterilize ediyorlar içiniz rahat olsun.

Büyük İndirim Dönemlerinde En Verimli Alışveriş İçin 12 Taktik
İNDİRİMLERİ KOKLAYIN

Mağazalar dönem dönem aşırı derece de sezon sonu indirimlerine gidiyor. Bu indirimleri kaçırmayın. İndirimlerden haberdar olmak için mağazaların maillerine üye olun. 

İnternetten güvenli alışveriş nasıl yapılır? - Hayatburada
İNTERNET ALIŞVERİŞİ

Hem ucuz hem de marka giyinmek  istiyorsanız internetten alışveriş yapmaktan korkmayın. Gezmek istemeyenler için alışverişin en güzel hali internet.

Editör: Gökçe Çalışcı