İYİ Parti'nin Meclis'teki grup toplantısı başladı. Toplantının başında ilçe belediye başkan adaylarının tanıtılmasının ardından Hakan Peker İYİ Parti'ye katıldı.

ROZETİNİ MERAL AKŞENER TAKTI

Hakan Peker kürsü konuşmasına şu ifadeler ile davet edildi; "Ünlü pop müzik sanatçısı, şarkı sözü yazarı, müzik yapımcısı ve eski POPSAV başkanı, milli şuuru yüksek, vatan sevdalısı Karabük Safranbolu belediye başkan adayımız sayın Hakan Peker’i Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından rozeti takılmak üzere kürsüye davet ediyorum."

İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın takdiminin ardından ünlü sanatçı Hakan Peker kürsüye geldi.

Hakan Peker’in kürsüye davet edildiği anlarda ‘aramızda bulunan kıymetli misafirimiz’ sözleri ile çağrılması üzerine Meral Akşener’in ‘Yok artık misafir değil’ şeklinde tepki göstermesi dikkat çekti.

Akşener, "Bir sanatçı, hayatını o yönde kazanan bir arkadaşımız. Memleketinde daha iyi işler yapmayı göze alarak belediye başkan adayı oluyor ve kayıplarının hiçbiri umurunda değil. Allah razı olsun." dedi.

Bakan Fidan: Razı gelmeyeceğiz Bakan Fidan: Razı gelmeyeceğiz

Meral Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar

Ayrıca sanayi politikasındaki ithalat bağımlılığını azaltacaksınız ki kur her zıpladığında enflasyon da artmasın.

Ticaret politikasında üretim zincirinin tekelleşmesinin önüne geçeceksiniz.

Maliye politikasında ise önce kendinizden tasarruf edeceksiniz. Çünkü ihtişam merakınızı sürdürmek için artırdığınız veriler enflasyonu tırmandırıyor."

KAYNAK:HABER MERKEZİ