MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-06-2022 16:00   Güncelleme : 23-06-2022 16:00

Yasak Elma uçuş modunu açtı!

Yasak Elma'nın sezon finali bölümünde bomba gelişmeler yaşandı. Çarpıcı bir bölümle 5. sezonu kapatan dizide akıllara kimin öleceği kimin projeye devam edeceği sorusu geldi. Son bölümde Yıldız, Ender ve Çağatay'ın içinde olduğu arabanın uçurumdan yuvarlanması şok etkisi yarattı. Berk Oktay, Eda Ece, ve Şevval Sam'ın canlandırdığı bu karakterlerin akıbeti yeni sezonda belli olacak. Dizide peş peşe kaza ve ölümlerin yaşanması Arka Sokaklar'ın her sezon finali yaptığı, ancak sonra vazgeçtiği taktiğini akıllara getirdi.

Yasak Elma uçuş modunu açtı!

Fox TV'nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma çok konuşulacak bir sezon finali bölümüyle 5. sezona son verdi. Dizinin kilit isimlerinin projeden ayrılacağının iddia edilmesi seyircileri şok etti. Hatta uçurumdan yuvarlanan aracın içerisinde Çağatay, Yıldız ve Ender'in olması "Acaba diziden kimsenin akıbeti belli değil mi?" sorusunu akıllara getirdi. 6. sezon için onay alan dizinin sezon finali bölümünde yaşanan kazalar Arka Sokaklar'ın sezon finallerini hatırlattı.

UÇURUMDAN YUVARLANDILAR

Yıldız, Ender ve Çağatay'ın içinde olduğu arabanın uçurumdan yuvarlanması şok etkisi yarattı.

PEŞ PEŞE VEDA İDDİALARI

Berk Oktay, Eda Ece, ve Şevval Sam gibi ünlü isimlerin canlandırdığı bu karakterlerin akıbeti yeni sezonda belli olacak.

ARKA SOKAKLAR'I HATIRLATTI

Dizide peş peşe kaza ve ölümlerin yaşanması Arka Sokaklar'ın her sezon finali yaptığı, ancak sonra vazgeçtiği taktiğini akıllara getirdi.

VEDA MESAJI PAYLAŞTI

Dizinin Çağatay'ı Berk Oktay sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

"Dile kolay 60 bölüm süren yolculuk... Öncelikle canım abim Fatih Aksoy'a, Med Yapım'a yıllardır evim olan Fox TV'ye, bu sezonun Yasak Elma'nın en başarılı sezonu olmasının mimarları olan Yönetmenim Ece Erdek ve Elif Turgay'a. Kalemleriyle 5 sezondur Yasak Elmayı yaratıp, uçuran Senaristlerimiz Melis Civelek ve Zeynep Gür'e,

Sete her gittiğimde beni evimde hissettiren, sektörümüzün ve işlerimizin esas kahramanları, emekçileri tüm kamera arkası ve set ekibimize, Yol arkadaşlarım, tüm oyuncu arkadaşlarıma ve son olarak da beni yıllardır evlerine davet edip, ağırlayan değerli seyircilerimize teşekkür ederim. Yeni hikayelerde buluşmak üzere."