BURSA
Giriş Tarihi : 27-10-2021 10:34   Güncelleme : 27-10-2021 10:34

‘Yakışır hizmetlerin anahtarı ortak akıl’

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, şehrin önemli dinamikleri olan sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonu ve Samsun Dernekleri Federasyonu’nu (SAMDEF) ziyaret eden Başkan Gürkan, burada federasyonlar ve bağlı derneklerin talep ve şehrin geleceği için önerilerini dinledi, çalışmalarını anlattı.

 ‘Yakışır hizmetlerin anahtarı ortak akıl’

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, beraberinde il başkan yardımcıları Mustafa Yavuz, Osman Şahin ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk olarak Kars – Ardahan – Iğdır Dernekleri Federasyonu Başkanı İrfan Koç ve bağlı dernek üyeleri ile biraraya geldi. Davut Gürkan, daha sonra yönetim kurulu üyeleri ile birlikte SAMDEF Başkanı Savaş Otruş ve bağlı dernek üyelerini, federasyon merkezinde ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan Davut Gürkan, Bursa’nın tüm ekonomik potansiyelleri, tarihi ve doğal zenginliklerinin yanı sıra farklı kültürel öğeleri bünyesinde barındıran nüfus yapısıyla da Türkiye’nin en özel şehirlerinden biri olduğunu belirtti. Davut Gürkan, Bursa’nın kültürel zenginlikleri ve çalışkan nüfusu ile güçlü geleceğine taşınabilmesi için her kesimden halkı ve şehrin dinamikleri ile ortak hareket ettiklerini söyledi. Başkan Gürkan, her fırsatta gerçekleştirdikleri ziyaretler ve çeşitli programlarla Bursa için görüş alışverişinde bulunduklarını ifade ederek, “Bursa’yı hep birlikte yönetip, tüm zenginlikleri ile gelecek nesillerimize taşıyabilmek adına gece gündüz demeden sahalardayız, çalışıyoruz. Bu güzel şehir her hizmetin en iyisini hak ediyor. Bursamıza yakışan hizmetleri hayata geçirebilmek adına her kesimden halkımızın görüş ve önerileri, talepleri önemli. Bu talep ve görüşler doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz” dedi. (İHA)