BURSA
Giriş Tarihi : 13-10-2021 12:05   Güncelleme : 13-10-2021 12:05

‘Vaat değil icraat zamanı!’

Bursa’da faaliyet gösteren Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu’nda 7-14 Kasım tarihlerinde planlanan, 210 delegenin oy kullanacağı seçim öncesi adaylığını açıklayan Murat Aydın, “Şimdi vaat zamanı değil icraat zamanı” dedi.

‘Vaat değil icraat zamanı!’

Özlem ATAÇ

Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu’nda (ART-KAF) seçim heyecanı başladı. Uzun süredir mevcut başkanın yönettiği federasyonun 7-14 Kasım tarihlerinde yapılması planlanan ve 210 delegenin oy kullanacağı seçimlerde Murat Aydın da adaylığını açıkladı. Aydın, “Artvin’e ve Artvinlilere kendini adamış biri olarak 2 yıldır süren hazırlık çalışmalarımızdan sonra ‘hep birlikte yeniden zirveye’ sloganımızla Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkan adaylığımı duyurmaktan onur ve gurur duyuyorum. Delegelerimizin teveccühleri seçimi kazandığımızda tek bir düşüncemiz, tek bir idealimiz olacak. Vaat değil icraat. Vaat değil dedik. Camiamız boş vaatlerden, bir dönem daha isteklerinden yerine getirilmeyen sözlerden sıkıldı, bunu en yakından bizlerde bu camianın içinden birileri olarak biliyoruz, duyuyoruz ve görüyoruz. Bizler gerçekleşmeyen sözleri, yapılamayan projeleri boş vaatleri artık konuşmak istemiyoruz” diye konuştu.

ÖNEMLİ PROJELER

Aydın projelerini şu şekilde sıraladı: ART-KAF Geleneksel Dernekler Arası Futbol Turnuvası Projesi, ART-KAF Mobil Uygulama Projesi, ART-KAF Genç, ART-KAF Kadastro, ART-KAF İnsan Kaynakları Projesi, ART-KAF Geleneksel Artvin’in Enleri Gecesi Projesi, ART-KAF Öğrenci, ART-KAF İş Garantili Kurs.