MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-07-2022 17:01   Güncelleme : 31-07-2022 17:01

Ünlü oyuncudan Seda Sayan'a küfür!

Kendinden 25 yaş küçük Çağlar Öktem ile evlenmesiyle gündemde olan Seda Sayan'ın bugün kayınvalidesiyle paylaştığı videosuna oyuncu Ali Erkazan'dan küfürlü yorum geldi. Peki Ali Erkazan kimdir? Tüm detaylar haberimizde.

Ünlü oyuncudan Seda Sayan'a küfür!

Ünlü isim Seda Sayan eşi Çağlar Ökten'in sahne aldığı mekanda kayınvalidesiyle bir video paylaştı. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan videonun altına oyuncu olarak tanınan Ali Erkazan'dan küfürlü bir yorum geldi. Ali Erkazan'ın Seda Sayan'a yaptığı yorumun tüm detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Seda Sayan kayınvalide paylaşımı

Seda Sayan 7. eşi olarak bilinen ve kendinden 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten'in bugün sahne aldığı mekana gitti. Gittiği mekanda yanında kayınvalidesi de olan Seda Sayan kayınvalidesiyle bir video paylaştı. Videoda kayınvalidesine Hico'm diye hitap etmesi dikkat çeken Seda Sayan, kayınvalidesine hitap şekliyle ilgili de açıklama yaptı. Kayınvalidesine Hico'm denmesinin bazı insanlar tarafından eleştirildiğini, kızdığını ancak Hico'm demesinin sebebinin kayınvalidesinin adının Hicran olması olduğunu söyledi. Kısa süre içinde sosyal medyada birçok sayfa tarafından da paylaşılan Seda Sayan ve kayınvalidesinin videosunun altına oyuncu Ali Erkazan küfürlü bir yorum yaptı. Ali Erkazan videonun altına "Ya bi s.... git hayatımızdan" yorumunu yaptı. Seda Sayan henüz konu ile ilgili bir cevap vermedi.

Ali Erkazan'dan Seda Sayan'a Küfürlü Yorum

Ali Erkazan kimdir

Ali Erkazan 70 yaşındadır. Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olarak tanınmaktadır. Eskilerin sevilen dizisi Sıdıka'da Zekeriya Saka ve En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet Usta rolleriyle tanınmıştır. Ali Erkazan Şaşıfelek Çıkmazı, Kanunsuz Topraklar, En Son Babalar Duyar, Aykut Enişte, Başımıza Gelenler, Hayat Sevince Güzel, Aşk Meydan Savaşı, Poyraz Karayel, Benim Annem Bir Melek, Benim Hala Umudum Var gibi birçok projede yer almıştır.