MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-08-2022 14:12   Güncelleme : 05-08-2022 14:12

Ünlü oyuncudan kötü haber

Oyuncu Civan Canova, kolunda hissettiği ağrı nedeniyle gittiği hastanede çekilen MR sonucunda akciğerinde kitle tespit edildiğini açıklayarak son durumunu anlattı.

Ünlü oyuncudan kötü haber

Usta oyuncu Civan Canova akciğerinde kitle tespit edildiğini aktararak "Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı" dedi.

67 yaşındaki oyuncu, "Size vereceğim haber güzel değil ama vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da sıçradı beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. Orada kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi" dedi.

"BELİRSİZ BİR KİTLE OLDUĞU TESPİT EDİLDİ"

Usta oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha sonra MR çekildi ve doktor ‘Protez taktırman gerek’ dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar. Hastaneye gittim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Fakat o şimdi 2. planda kaldı. Çünkü akciğer filmi çekerken belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. Şimdi bütün ilgi onun üzerine toplandı. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün daha burada kalacağım"(Ntv)