MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-01-2022 10:51   Güncelleme : 22-01-2022 10:51

Tüm merak edilenler burada

İçinizde saklı kalmış hisler bugün açığa çıkabilir, özellikle öfke ve benzeri negatiflikte güçlü hislerin taşmak üzere oluşu, insan ilişkilerini biraz zor kılabilir. Zaten sinirli bir mizaca sahip olan kişileri ikna etmek için bugünü seçmek iyi bir fikir değil. Bütün bunlarla beraber, bireysel bazda birçok konu ve kişi hakkında aslında ne hissettiğinizi anlayabilir ve duygular olumsuz olsa dahi netliğin verdiği rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Tüm merak edilenler burada

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün arkadaşlarınız ve ailenizle iyi vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanları etrafınızda toplayabildiyseniz, bunu hak ettiği kadar da takdir etmelisiniz. İşyerinizde kariyer planlarınızı sekteye uğratabilecek veya basitçe mesai moralinizi düşürecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Risksiz olan yolu seçmek kendinizi güvende hissettirebilir fakat gerçekten istediğinizi bulmak için biraz daha cesur adımlar atmalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Romantik ilişkinizde bugün oldukça küçük sebeplerle başlayan bir tartışma, birikmiş şeylerle tutuşarak büyüyebilir. İlişkinize zarar verebilecek durumlardan kaçınmak için bir üçüncü şahsa karşı partnerinizden taraf olmanız iyi olabilir. Bugün size yönelen veya planlanan tehditleri oldukça iyi fark ediyorsunuz ve bu hassasiyetle rakiplerinizin bir adım önündeki konumunuzu koruyorsunuz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda olmasını istemenize rağmen biri yoksa bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, bu ve benzeri olumsuz hislerin sizi ele geçirmesine izin vermemek için arkadaşlarınızla yoğun bir gün planlamak iyi bir fikir olabilir. Derinlere itseniz de bu hisler bir gerginlik olarak üzerinizde geziniyor ve sizi tartışmaya, kalp kırmaya ve kötü konuşmaya daha müsait biri yapabilir. Değer verdiğiniz kimseye zarar vermediğinizden emin olun!

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün başkalarını rakip olarak görmek gibi bir hataya düşmeye meyillisiniz, fakat bu hızınızı yavaşlatır ve daha da önemlisi sizi zihinsel olarak yararlı olmayan bir yapıya sokar. İyi bir gün geçirseniz ve kendinizi ödüllendirmek isteseniz dahi sağlıklı bir yaşamın gerekliliklerini unutmamalısınız. Bugün verdiğiniz çabalar her zamankinden de fazla bir şekilde sonuç getirebilir, şanslı gününüzdesiniz!

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün maddi olarak alınıp verilen borçlarla uğraşmanız gerekebilir. Hoşlanmadığınız konular olsa da hallettikten sonra omuzlarınızdan kalkan yük buna değecek. Aile içindeki tutulan kinleri bırakmak ve eski tartışmaları bir daha açmamak üzere kapatmak mümkün olabilir. Etrafınızdaki aslında önemsememeniz gereken bir avuç insanın yorumları yüzünden kendinize dair bazı fikirleriniz sarsılmış olabilir, vaktinizi hak etmeyenlere duygularınızı emanet etmeyin!

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşyerinizle ilgili bazı olumsuzluklar sizi doğru yerde olmadığına dair düşüncelere götürebilir fakat bu mekânı aşıp kariyer alanınızı ipin ucuna koyuyorsa, tecrübeli birine danışmak gerekebilir. Her türlü kaos ortamından uzak durmak, çelişkili düşüncelerinizin yanlış yerlere çekilip ani hislerle büyük kararlar almanızı engelleyebilir. Şu an sadece not edin ve sakin bir zamanda tekrar düşünün.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partneriniz bugün desteğinizi bekliyor. Onunla birlikte olun ve dünyaya biraz da onun gözünden bakmaya çalışın. Davranışlarına dürtüsel tepkiler vermediğinizden emin olun. İkinizin de bugün yanlış yapma ihtimali olabilir, anlayışlı adımım atan ilk taraf olmakta bir sorun yok. Yeni bir spor dalıyla veya benzeri bir deneyimle ilk kez tanışıyor olabilirsiniz, güveninizi tazeleyin ve mümkün olduğu kadar verim almaya çalışın.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizi duygusal olarak zorlayan fakat aslında sizinle ilgisi olmayan bazı olaylar olabilir. Gözlem yeteneğiniz meselelerin derininde yatan sorunu görmenize olanak sağlasa da bazı şeyleri tek başınıza çözmeniz mümkün olmayabilir. Hayatının başka bir döneminde olan bir insanla yollarınız kesişebilir ve iki taraf için de iyileştirici ve geliştirici bir bağ kurabilirsiniz. İnsanlara güven veren tarafınız bugün yükselişte ve birçok sırrın ortağı oluyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnsanlara, şartlar ne olursa olsun saygılı olmayı unutmayın. Dağınık bir zihin ve kırgın bir kalple ilerlerken bunlarına acısını hiç istemediğiniz kişilerden çıkarma ihtimaliniz var. Çok yakın bir arkadaşınızla daha fazla zaman geçirmenize sebep olacak bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir fakat herhangi bir kararı alırken, sonuçlarına ve size yararlarına odaklanmanız gerektiğini aklınızda tutun.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süre işler biraz ağır ilerleyebilir ve planınızın gerisinde kaldığınızı düşünerek panik olabilirsiniz fakat gelen ilham ve yardımlarda günü firesiz atlatabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorunları sır tutma yeteneğinden emin olmadığınız biriyle paylaşmak, dertleşme isteğiniz ne kadar fazla olursa olsun yanlış bir adım olacaktır. Konuşmadan önce karşınızdakinin sizi iyi anlayacağından emin olun yoksa aldığınız cevaplarla daha kötü hissedebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bütün gün dikkatinizin dağıldığını hissedebilirsiniz ve bazı sorumluluklarınızı tamamlayamayabilirsiniz. Yapacak bir şey kalmadığında, olanı kabullenmek ve yeni bir sayfa açmak için mola vermek en doğru hamle olacaktır. İkili ilişkilerinizle karşı tarafın empati kurmasını istediğiniz bir konu varsa bu tartışmayı başka bir zamana saklamak daha iyi olabilir. Bugün sorun yaşamak istemiyorsanız biraz kendi halinizde yaşamanız gerekecek.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partneriniz sizden biraz ilgi bekliyor olabilir, ona verdiğiniz değeri sadece sözlerde tutmayın, bir eyleme dönüştürün. Yoğun bir gün geçirmeniz geçerli bir bahane olmayacaktır. Bugün kendinizi eleştirme konusunda biraz acımasız olabilirsiniz, endişelerinizin çoğu temelsiz ve bunu biliyorsunuz. Bununla başa çıkmanın tek yolu, korkularınızı size yakın olan ve size destek olacak birinden yardım almaktır. (Hthayat.com)