MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-05-2022 17:26   Güncelleme : 13-05-2022 17:26

Tepki çeken sözlerini böyle savundu

Bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan’a söylediği sözler sebebiyle tepki çeken Mehmet Ali Erbil "Benim her zamanki halim. Espri amaçlı yapılan bir şeydi, yanlış anlaşıldı" diyerek kendini savundu.

Tepki çeken sözlerini böyle savundu

Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan’a “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim” sözleriyle tepki çekti.

Hürriyet'ten Deniz Boy'un haberine göre; Erbil, tepkilerin ardından yaptığı açıklamada, “Benim her zamanki halim, espri amaçlı yapılan bir şeydi. Yanlış anlaşıldı” diyerek kendisini savundu.

Erbil, “Melike Hanım’la olaydan sonra konuştunuz mu” sorusuna da “Nasıl görüşeyim telefon numarası bile yok” diye yanıt verdi.

NE OLMUŞTU?

Kariyer hayatında sık sık tepki çeken davranışlar sergileyen Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sahnedeyken sunucu Melike Öcalan'a yönelik "Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim elimi" demişti.

Öcalan ise "Çok sevdiğimiz, değerli bir abimizin ödül gecesinde böyle bir şeyin konuşuluyor olması can sıkıcı. Küçük yaşlardan beri sektördeyim ve içinde yer almak istemediğim bir durumun içinde kaldım. Üzücü bir şey. Konu farklı yerlere gidecek diye sakin kalmaya çalıştım" şeklinde bir açıklama yapmıştı.