MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-08-2022 16:55   Güncelleme : 01-08-2022 17:08

Tatilde öpüşmeli aşk yaşadılar

Çağla Şikel ile aşk dedikodularına adı karışan İzzet Antebi Bodrum'da sevgilisi Tuvana Türkay ile öpüşme anları kameralara yansıdı. Çift tatilde aşka geldi. O anlar magazinciler tarafından görüntülendi. İşte ayrıntılar.

Tatilde öpüşmeli aşk yaşadılar

Son zamanlarda özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen iş insanı İzzet Antebi evli olduğu zamanlar adı Çağla Şikel ile aşk iddialarına karışmıştı. İzzet Antebi şimdilerde ise güzel oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşamaktadır.

BOTLA KOYDALAR

İzzet Antebi evli olduğu dönemde manken Çağla Şikel ile mesajları ifşalanmıştı. Bu ifşa günlerce konuşulmuştu. Şimdilerde Tuvana Türkay ile yeni bir ilişkiye başlayan Antebi magazin gündeminden hiç düşmüyor. Çift birlikte tatile çıktı. Tatilde ki yakınlaşmaları magazin kameralarına yansıdı. İkili Cennet Koyu'nda yazın keyfini çıkarıyor. Tuvana Türkay ve İzzet Antebi plajda öpüşürken görüntülendiler. Öpüşen çiftin kameralara yansıması gündemde etki yarattı. Kameraları gören çift ise gülümseyerek kameralara el salladı.

tuvana türkay

Tatilde aşk

Ünlü iş insanı İzzet Antebi başarılı oyuncu Tuvana Türkay ile tatilin keyfini çıkarıyor. Çift Bodrum'da denizin ve güneşin keyfini doyasıya çıkardı. Plajda ara ara öpüşmeleri kameralara yansıdı. Kameraların kendilerini çektiğini gören çift el salladılar.

İLK POSTA YAZDI

Çağla Şikel ile mesajları ifşalanmıştı

İzzet Antebi daha önce evli olduğu zamanlarda adı Çağla Şikel'le aşk iddialarına karışmış ve ikilinin mesajları ifşa edilmişti. İzzet Antebi 'nin boşandığı Duygu Sarı, evli olduğu zamanlarda eşinin Çağla Şikel ile mesajlaştığını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Sözde mesajlarda Antebi 'nin Şikel'e 'dünya güzeli' dediği Çağla Şikel'in ise 'bütün gece aklım sendeydi' mesajların olduğu görüldü.