MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-08-2022 18:14   Güncelleme : 05-08-2022 18:14

Survivor Ogeday'ın babası kayıp mı oldu?

Survivor yarışmasıyla ismini duyuran Ogeday sosyal medya sayfasından babasının kaybolduğunu duyurarak dua istedi. Girişken, daha sonra ise yanlış anlaşılan paylaşımını düzeltti.

Survivor Ogeday'ın babası kayıp mı oldu?

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde denize giren kişiden haber alınamıyor. 3 gündür aranan kişinin Survivor yarışmasıyla adını duyuran Ogeday Girişken'in babası olduğu ortaya çıktı.

Burhaniye ilçeye 11 kilometre mesafedeki kırsal Pelitköy Mahallesi sahilinden denize açılan bir kişi, bir süre sonra bağırarak yardım istedi.

Sahilde bulunanlar tarafından bilgi verilmesi üzerine olay yerine jandarma, Sahil Güvenlik ve polis ekipleri sevk edildi.

Balıkesir'de denizde kaybolan kişinin babası olduğunu duyuran Ogeday Girişken, sevenlerinden dua istedi. Ogeday paylaşımına şu notu düştü, “Babam 3 gündür Edremit Körfezi’nde aranıyor! Dualarınızı esirgemeyin lütfen."

Survivor Ogeday, bir sonraki paylaşımda yanlış anlaşılma olduğuna dair düzeltme paylaşımında bulundu. Paylaşıma konu olan kişinin yakın bir arkadaşının babası olduğunu aktaran Ogeday Girişken, takipçilerine teşekkür ederken arkadaşı için de destek istediğini ifade etti.