BURSA
Giriş Tarihi : 05-07-2021 09:17   Güncelleme : 05-07-2021 09:17

Sonsuzluğa “evet”

Miyase-Cevdet Akaç çiftinin biricik kızları Betül Fatma ile Arife-Arslan Orhan (Merhum) çiftinin yakışıklı oğulları Yüce, Ramada By Wyndham Otel’de dünya evine girdiler. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından kıyılan nikâh töreninde Başkan Aktaş, çifte bir ömür mutluluklar diledi.

Sonsuzluğa “evet”

Gülin ÖZDEMİR

Birlikteliklerinin sonsuza kadar sürmesi dileğiyle, hayatlarını birleştirme kararı alan Miyase-Cevdet Akaç çiftinin kızları Betül Fatma ve Arife-Arslan Orhan (Merhum) çiftinin oğlu Yüce, mutluluğa giden yolda il adımı atarak ‘evet’ dediler. Gelinin babası, Bursa’da Aile Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı, annesi ise ev hanımı. Aileler bu duygu dolu günde çocuklarının mutluluğuna ortak oldu.

AKTAŞ'TAN MUTLULUKLAR

Ramada By Wyndham Otel’de düzenlenen düğün törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Danıştay üyesi Cevdet Malkoç, Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç,  Eski dönem milletvekillerinden Ali Kul, Eski dönem Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Türk Telekom Bölge Müdür Mehmet Yazıcı, Amasya Müftüsü Durmuş Ayvaz ve birçok sayıda davetli katıldı. Çift salona girmeden önce Eski dönem milletvekillerinden Ali Kul davetliler ile sohbette bulundu. Tören Kuran-ı Kerim hilafeti ile başlayarak sohbet eşliğinde devam etti. Genç çiftin salona girişiyle alkış kıyameti koptu.  Başkan Aktaş’ın kıydığı nikah töreninde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Başkan Aktaş gence bir ömür mutluluklar dileyerek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu. Gecede tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen çiftin aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.