MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-06-2022 16:24   Güncelleme : 21-06-2022 16:24

Seren Serengil'in sevgilisi pişman oldu

Seren Serengil'i Boğaz'da yemeğe götüren sevgilisi Mustafa Tohma pişman oldu. Tohma, bir restoranda yedikleri yemek sonrası gelen hesaba isyan etti.

Seren Serengil'in sevgilisi pişman oldu

Ekranların popüler isimlerinden şarkıcı ve sunucu Seren Serengil açıklamalarıyla ve geçirdiği operasyonlarla sık sık gündemde yer alıyor.

basliksiz-2a.jpg

Serengil, geçtiğimiz yıl geçirdiği mide ameliyatı sonrasında uzun bir süre sağlık sorunları yaşamış ve sevgilisi Mustafa Tohma da bu süreçte onu hiç yalnız bırakmamıştı.

Çift geçtiğimiz günlerde yemek yemek için Boğaz'da bir restorana gitti. Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma, gelen hesaba isyan etti.

basliksiz-3.jpg

Yemek sonrası gelen hesabı sosyal medya hesabından "İlk defa yapıyorum" diyerek paylaşan Tohma, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"Haftanın beş günü dışarıda yerim ama bu nedir ya! Sadece meze"

basliksiz-5-001.jpg

MUSTAFA TOHMA KİMDİR?

Mısır, buğday, hayvan yemi üretmekte olan Mustafa Tohma, geçmiş yıllarda boyunun uzun olması nedeniyle aile dostlarını kırmayarak bir kaç defa modellik yaptığını ifade ediyor. Mustafa Tohma kendi mesleği olan çiftçiliğe devam etmektedir.

basliksiz-6-001.jpg

Mustafa Tohma, 6 Kasım 1982 tarihinde Antakya'da dünyaya geldi. Aile işi olan ve kendisinin de ziraat fakültesini bitirerek başladığı çiftçilik kariyerine devam etmektedir.