MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-05-2022 11:22   Güncelleme : 24-05-2022 11:22

Sercan Yıldırım aşka geldi

Survivor macerasını tamamlamasının ardından soluğu eşinin yanında alan Sercan Yıldırım, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımda bulundu. Eşiyle kumsalda çekilen karesini yayınlayan Survivor Sercan Yıldırım, "Yaşama sanatının tüm başarı ve mutlulukların sırrı üç kelimeden geçer. Hayatla bir olmak. Eckhart Tolle" notunu düştü.

Sercan Yıldırım aşka geldi

Survivor 2020'de yaşadıkları ile gündem olan eski futbolcu Sercan Yıldırım, Survivor 2022 All Star kadrosunda da yer aldı. Mart ayında Survivor hayallerine veda eden Sercan Yıldırım, Türkiye'ye uzun bir zaman önce döndü. 2021 yılının aralık ayında Nihan Yönel ile nikah masasına oturan Sercan Yıldırım, romantik bir paylaşım yaptı.

312 bin takipçisi olan Instagram hesabından Sercan Yıldırım, eşiyle kumsalda çekildiği kareyi "Yaşama sanatının tüm başarı ve mutlulukların sırrı üç kelimeden geçer. Hayatla bir olmak. Eckhart Tolle" notuyla paylaştı.

Ardahan Uzkanbaş, Yunus Emre Özden ve Yasin Obuz gibi isimler Yıldırım'ın paylaşımına kalp ve nazar boncuğu emojisi koydu.