MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-06-2022 13:42   Güncelleme : 16-06-2022 13:42

Seda Sayan'dan eşini kızdıracak hareket

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile 7. evliliğini yapan ünlü şarkıcı Seda Sayan, magazin muhabirlerine resti çekti. Alışveriş yaparken görüntülenen Sayan'ın ağzından tek kelime çıkmadı. İşte Sayan'ın herkesi hayrete düşüren tavrı.

Seda Sayan'dan eşini kızdıracak hareket

Mayıs ayında Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan 59 yaşındaki Seda Sayan, eşi ile aralarında çıkan ayrılık iddialarına inat aşk pozları vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde beraber çalıştıkları programda romantik dans eden çift magazin gündemine bomba gibi düşerken, lolipoplu görüntüleri de bir süre gündemi meşgul etmişti. Yakın arkadaşı ile alışverişte görüntülenen Seda Sayan, kendisine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı. Eşinden ayrı alışverişe çıkan Sayan için ayrılıyorlar mı iddiaları tekrar gündeme geldi.

sayan.jpg

SEDA SAYAN HERKESE KÜSTÜ

Oğlu Oğulcan Engin'in tasvip etmediği evliliğini dolu doldu yaşayan Seda Sayan, her fırsatta aşını dile getirmekten çekinmiyor. Attığı her adımı eşiyle atan Sayan bu defa eşinden ayrı alışverişe çıktı. Kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerine beklenmedik bir cevap veren Sayan, herkesi küstüğünü söyledi. Sayan'ın neden böyle bir tavır sergilediği ise merak konusu oldu.

aglar.jpg

Nikahına katılmayan ailesi hakkında henüz bir açıklama yapmayan Sayan, kendisinden 25 yaş küçük eşi ile evliliğin tadını doya doya çıkarıyor. Etilerde yakın arkadaşı ile alışveriş yaparken görüntülenen Sayan'ın yanında eşinin olmaması dikkatleri çekti. Magazincilerin kendisine yönelttiği soru karşısında Sayan, "Ben siz küstüm" yorumunda bulundu. Ağzını bıçak açmayan Seda Sayan'ın neden böyle yaptığı ise merak konusu oldu.

İşte Seda Sayan'ın eşinden ayrı yaptığı alışveriş görüntüleri

alisveris.png