MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-08-2022 10:20   Güncelleme : 02-08-2022 15:33

Salkım salkım eğlence

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkın Vira Et-Balık Özlüce’de sahne alarak güzel şarkılarını Bursalı müzik severler için söyledi. Salkım’ın şarkıları herkesi büyülerken, Vira da yeni yüzüyle ‘merhaba’ dedi.

Salkım salkım eğlence

Ünlü sanatçı Yeşim Salkım, sahne aldığı Vira Et-Balık Özlüce'de seslendirdiği hareketli ve Türk Sanat Müziği parçalarıyla Bursalıların gönlünü fethetti. Sahne performansında da yine muhteşem bir geceye imza atan Yeşim Salkım, hafızalarda yer eden tüm şarkılarını Bursalı eğlence müdavimleri için seslendirdi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

 

Yeşim Salkım'ın söylediği tüm şarkılara eşlik eden eğlence müdavimleri gece geç saatlere kadar renkli görüntüler oluşturdu. Birbirinden güzel aşk şarkılarını peş peşe seslendiren başarılı sanatçı, gece boyunca sevenlerinden tam not aldı.


 

3 SAATİ AŞTI

 

Özel saz ekibiyle birlikte sahne alan Yeşim Salkım, 90’lı yılların ve günümüzün sevilen şarkılarını davetlilerle birlikte seslendirdi. Üç saati aşkın süreyle sahnede kalan Yeşim Salkım hiç pazarlık yapmadan Vira Sahne Restoran İşletmecisi Ahmet Güler'in teklifini kabul ettiğini dile getirdi. Salkım programı sırasında yaptığı konuşmada Bursa’ya defalarca geldiğini ve birçok da dostunun bulunduğunu ifade etti. Salkım kendini dinlemeye gelen müşterileri ile sanat ve sanatçıya değer veren Bursalılara da teşekkür etti.


 

MÜŞTERİYDİ İŞLETME SAHİBİ OLDU

 

‘Türk Sanat Müziği Vira Balık’ta dinlenir" diyen yılların tanınmış işletmecisi İbrahim Akın’ı müdavim müşterisi şimdiki Vira Sahne Restoran işletmecisi Ahmet Güler, hasret kaldıkları müzik ve eğlencelere yeniden start verdiklerini söylerken, “Yıllardır müşteri olarak geldiğim mekanda bundan böyle işletmecilik yapmaya başladım. İbrahim Ağabey’den edindiğim tecrübeyle restoranımın çıtasını yükseltmeye uğraşı vereceğim” ifadesini kullandı.