MAGAZİN
Giriş Tarihi : 04-08-2022 16:33   Güncelleme : 04-08-2022 16:33

Rolü neden kabul ettiğini açıkladı

Özel hayatından bahsetmeyi tercih etmeyen ünlü Hollywood yıldızı Ryan Gosling, kariyeri ve aile hayatını birlikte nasıl yürüttüğü hakkında konuştu.

Rolü neden kabul ettiğini açıkladı

Heat Magazine'e röportaj veren oyuncu Netflix filmi The Gray Man'deki rolü çocuklarını yeni yerlere götürebilmek ve onlarla vakit geçirebilmek için kabul ettiğini söyledi.

Gosling şu ifadeleri kullandı:

Her şeyden önce bir babayım. The Gray Man çocuklarımı ilginç yerlere götürüp onlarla vakit geçirebileceğim bir projeydi, bu yüzden kabul ettim. Fransa'ya gittik, Louvre Müzesi'ni ve birçok yeri gezdik. Şimdi 'Fransa'da en sevdiğiniz şey neydi?' diye soruyorum, 'Oteldeki meyve tabağıydı' diyorlar.

Sıradaki projesi Barbie'de Ken'i oynayan oyuncu, bu rolü de oyunculuğunu çocuklarıyla tanıştırabileceği bir film olduğu için seçtiğini belirtti.

Gosling şöyle devam etti:

Sırf onlar için bu filmde oynadığımı söylemiyorum ama ilk kez bir filmimi anlayabilecekler gibi geliyor. Neden Ken'i oynamak istediğimi hayatta anlayamazlar tabii, kimse Ken'in oyuncağıyla oynamaz ki! Ama işte bu yüzden onun hikayesini anlatmalıyız.

Gosling, 2011'den beri ünlü oyuncu Eva Mendes'le birlikte.

Çiftin 7 yaşındaki Esmeralda Amada Gosling ve 6 yaşındaki Amada Lee Gosling adında iki kız çocukları var.

Russo Kardeşler'in yönettiği The Gray Man, Netflix'ten izlenebilir.

Gosling'in başrolünü Margot Robbie'yle paylaştığı Barbie'nin çekimleri de geçen haftalarda tamamlandı. Greta Gerwig'in yönettiği film 21 Temmuz 2023'te gösterime girecek.(IndependentTürkçe)