MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-06-2022 16:41   Güncelleme : 23-06-2022 16:41

Rita Ora gündemi salladı!

Rita Ora, son olarak yönetmen sevgilisi Taika Waititi ve ABD'li oyuncu Tessa Thompson'ın katıldığı partiden yansıyan samimi görüntülerle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Dünyaca ünlü şarkıcı, önceki gün İspanya'nın Madrid kentinde havuz keyfi yaparken objektiflere takıldı.

Rita Ora gündemi salladı!

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yüzü görünmeyen bir erkekle pozunu yayınlayan Rita Ora, "Güzel zamanlar, hatıralar, telefonumdaki rastgele fotoğraflar..." notunu düşmüştü. 30 yaşındaki İngiliz yıldızın yanındaki gizemli kişinin, kendisinden 15 yaş büyük Yeni Zelandalı yönetmen ve oyuncu Taika Waititi olduğu ortaya çıktı.

ÜÇÜ BİRBİRİNİ ÖPMEYE DOYAMADI

Rita Ora, geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Taika Waititi'nin Avustralya Sidney'deki evinde görüntülendi. ABD'li oyuncu Tessa Thompson da objektiflere yansıyan isimler arasındaydı.

Tessa Thompson ve Rita Ora-Taika Waititi çiftinin oldukça samimi halleri herkesi şaşırttı. Bütün gece süren partinin ardından çekilen bu görüntüler gündem oldu.

HAYRANLARINI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Herkesin birbirini öptüğü ortamdaki rahatlık, dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora'nın hayranlarını da şaşkına çevirdi. Taika Waititi'nin Sidney'deki evinde uzun süre birbirlerine sarmaş dolaş halde oturan Tessa Thompsonve ünlü çiftin, partide bolca öpüşmesi dikkat çekti.

Rita Ora, İspanya tatilinde havuz başında görüntülendi

"BUNLAR İSTEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER DEĞİL"

Şu sıralar 'Thor' serisinin yeni halkası 'Love and Thunder'ın yönetmen koltuğunda oturan 45 yaşındaki Waititi'nin o görüntülerden dolayı yapımcılarla arasının açıldığı konuşulmuştu.