MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-06-2022 13:32   Güncelleme : 22-06-2022 13:32

Reyting kurbanı olan ünlü oyuncu pes etmedi!

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı diziden ayrılarak hayranlarını üzen Engin Altan Düzyatan, son açıklaması ile beraber hayranlarını heyecanlandırdı. Diziden ayrılığı hakkındaki iddialara açıklık getiren başarılı oyuncu ayrıca sağlık durumu hakkında da açıklamalarda bulundu.

Reyting kurbanı olan ünlü oyuncu pes etmedi!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarından izleyiciyle buluşan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda rol almaya başlamış ve başrolleri Yetkin Dikinciler, Ulaş Tuna Astepe gibi isimler ile paylaşmıştı.

Engin Altan Düzyatan'ın kendi isteğiyle Barbaroslar Akdeniz Kılıcı'nda adlı diziden ayrıldığı düşünülmüştü. Engin Altan Düzyatan’ın ayrılığı dizinin izleyicilerini ve Düzyatan'ın hayranlarını üzdü.

Engin Altan Düzyatan, TRT 1 ekranlarından izleyiciyle buluşan dizi ile yaşadığı ayrılığa açıklık getirdi. Dizi ile tek sezonluk anlaşma yaptığını belirten başarılı oyuncu “Aslında anlaşmamız da öyleydi. Bir şey yok, sonuçta hikaye devam ediyor. Zaten hikayede de erken ölür Oruç Reis, sistem olduğu gibi ilerledi. Orada bir sorun yok.” diye konuştu.

"ÇOK DAHA İYİYİM"

Yan bağları yırtıldığı için bir süre koltuk değnekleri ile yürüyen başarılı oyuncu, sağlık durumu hakkında da bilgi vererek “Çok daha iyiyim, toparladım” dedi.

HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Kendisine gelen projeleri değerlendirmeye aldığını belirten Engin Altan Düzyatan, aksiyon dizilerini sevdiğini kaydederek "Ben aksiyon işlerini seviyorum. Keyif alıyorum işlerden ama bir süre normal hayata dönmem gerekecek galiba. Önümüzdeki dönem bir işle anlaşmadım. İstirahat edeceğim, gelen işlere bakıyorum. Yaz tatili sonrası teklifleri değerlendireceğim" dedi. Ünlü oyuncu bu açıklaması ile hayranlarını memnun etti.