GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-05-2022 13:07   Güncelleme : 11-05-2022 13:07

Putin öğrenince buz kesti

Rusya-Ukrayna Savaşı tüm hızıyla devam ederken, Vladimir Putin’in özel hayatıyla ilgili aldığı bir haberin etkisinde olduğu belirtiliyo

Putin öğrenince buz kesti

Rusya lideri Vladimir Putin’in özel hayatıyla ilgili yeni iddialar gündemde kendine yer bulmaya devam ediyor. Özel hayatının başkaları tarafından konuşulmasını ve gündeme getirilmesini istemeyen Putin, yaptığı bir açıklamada, "Özel hayatıma müdahale edilmesine asla izin vermem, buna saygı duyulmalı" şeklinde konuşmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde ortaya atılan yeni bir iddia, gözleri yeniden 69 yaşındaki liderin özel hayatına çevirdi. Rusya lideri, savaş öncesinde basına sık sık spor yaparken görüntü vererek tüm dünyaya dinç ve canlı olduğunu sergiliyordu. Savaşın başlamasıyla birlikte bu görüntüler yerini Vladimir Putin’in sağlığına ve özel hayatına ilişkin iddialara bıraktı. Özel hayatı hakkında çok az bilgi bulunan liderin yaşantısına dair iddialar Batı basınında sık sık yer buluyor. Ancak Putin’le ilgili doğruluğundan emin olunan tek bilgi 2013 yılında Lyudmila Shkrebneva ile olan 30 yıllık evliliğini sonlandırmış olması. Putin’in bu evlilikten iki kızı olduğu biliniyor.

Ortalığı karıştıran iddia Putin öğrenince buz kesti

 

Vladimir Putin, Lyudmila Shkrebneva ile evliliğini sonlandırdıktan sonra resmi olarak bir daha evlenmedi. Özel hayatı sır gibi saklanan liderin aşk hayatına ilişkin söylentiler uzun süredir konuşuluyor olsa da bu konuda hiçbir zaman net bir bilgiye ulaşılamadı. Rusya Devlet Başkanı'nın merak konusu olan aşk hayatında farklı isimler ise konuşulmaya devam ediyor ve Putin’in bu ilişkilerden doğan çocuklarının olduğu söylentileri ortada dolaşıyor.

GİZLİ FIRST LADY HAMİLE Mİ?

Uzun yıllardır Vladimir Putin ile Rus jimnastikçi, oyuncu ve siyasetçi Alina Kabaeva arasında bir ilişki olduğundan bahsediliyor. Hatta çiftin 4 çocuğu olduğu ve bu çocukların da İsviçre’de yaşadığı konuşulanlar arasında. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia da Vladimir Putin - Alina Kabaeva arasında olduğu öne sürülen ilişki söylentilerini yeniden alevlenirdi. Kremlin içinden bilgi aldığını iddia eden Rus siyaseti uzmanı Valery Soloviev, 38 yaşındaki Kabaeva’nın hamile olduğunu iddia etti. İddia, Telegram’da birçok kişi tarafından takip edilen GeneralSVR'de yer aldı.

Ortalığı karıştıran iddia Putin öğrenince buz kesti