SPOR
Giriş Tarihi : 01-08-2022 15:14   Güncelleme : 01-08-2022 15:14

'O benim annem değil'

Çağlar Ökten'in oğlu Artur, sosyal medya hesabından bir takipçisine verdiği yanıtla gündem oldu. Artur, "Sırtın yere gelmez oğlum. Seda annen var!" diyen kullanıcına bakın neler yazdı.

'O benim annem değil'

Seda Sayan, Çağlar Ökten ile 24 Nisan'da nikah masasına oturmuştu. Prag'da düzenlenmesi gereken nikah, ünlü şarkıcının ekibinin yaşadığı vize sorunu nedeniyle Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşmişti.

İstanbul'da sessiz sedasız dünyaevine giren çift, ardından balayı için Paris'e gitmişti. Sayan, geçtiğimiz günlerde ise kayınvalidesi, kayınpederi ve eşinin oğlu Artur ile buluşmuşu. Şarkıcı, birlikte çekilen o karelerini sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Ökten'in oğlu Artur, bir takipçisinin, "Sırtın yere gelmez oğlum. Seda annen var!" sözlerine verdiği yanıtla gündeme geldi.

Artur, o kullanıcının yorumunu, "1- Seda benim annem değil, ben ona 'Abla' diyorum. 2- Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez, o benim arkamda. Seda abla değil." şeklinde cevapladı.

Geçtiğimiz haftalarda muhabirlerin sorularını yanıtlayan Seda Sayan, "Hayatım çok iyi gidiyor, çok mutluyum. Baksanıza gözlerimin içi gülüyor. Eşim bu yaz Kaş’ta tatil yapmamızı istiyor. Onun dediği olacak, baş başa tatil yapacağız." açıklamasını yapmıştı.