SPOR
Giriş Tarihi : 11-05-2022 17:28   Güncelleme : 11-05-2022 17:28

Nwakaeme'den sözleşme açıklaması

Sezon sonunda Trabzonspor'la olan sözleşmesi sona erecek olan Nijeryalı yıldız Nwakaeme, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu dışında kimseyle görüşmediğini belirterek "Söylediğim gibi Trabzonspor başkanı dışında kimseyle görüşmedim. Trabzonspor'u çok seviyorum. Başkanla anlaşmaya yakınız. Benim Trabzonspor'dan ayrılışım ancak kulüp beni istemezse gerçekleşir." dedi.

Nwakaeme'den sözleşme açıklaması

Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında Kayserispor'a 4-2 mağlup olarak tura veda etti. Bordo-mavili takımın yıldız ismi Nwakaeme, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu dışında kimseyle görüşmediğini belirten deneyimli futbolcu, bordo- mavili taraftarlardan özür dileyerek şunları söyledi:

"Ben çok fazla konuşan biri değilim. Hakkımda çok fazla haber çıktı. Çıkan haberlerin hiçbiri doğru değil. Konuştuğum tek takım Trabzonspor. Ben bazen konuşmam gereken yerlerde bile sessizliği tercih eden birisiyim. Belki de bu yüzden Trabzonspor taraftarlarından özür dilemeliyim."

TRABZONSPOR BENİ TAKIMDA TUTMAK İSTEMEZSE AYRILIRIM

"Benim konuşmayı tek tercih ettiğim yer sahanın içi. Sosyal medyada çok fazla zaman geçiren bir insan değilim. Benim geleceğim Trabzonspor'da. Konuştuğum tek kişi Trabzonspor Başkanı. Benim Trabzonspor'dan ayrılışım ancak kulüp beni istemezse gerçekleşir. Kontratım sona erse de Trabzonspor futbolcusuyum."