MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-06-2022 16:20   Güncelleme : 21-06-2022 16:20

'Ne bu görmemişlik'

"Kuzey Güney" dizisiyle önemli bir çıkış yakalayan ve Netflix'teki "Bir Başkadır" dizisindeki başarılı performansıyla adını dünyaya duyuran Öykü Karayel, İbrahim Selim'in programına konuk oldu. İbrahim'in Selim'in "Bir anda gaza gelip yaptıktan sonra seni çok pişman eden bir şey oldu mu hiç?" sorusuna yanıt vermekte tereddüt eden Karayel, son anda cevap vererek öyle bir şey söyledi ki duyanlar hayrete düştü. "Ne bu görmemişlik" diye kendisine kızan güzel oyuncunun pişmanlığı bakın ne!

'Ne bu görmemişlik'

'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Öykü Karayel, renkli geçen akşamda dikkat çeken cevaplar verdi.

İbrahim Selim'in sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, eşi Can Bonomo hakkında da ilginç detaylar verdi.

"Kuzey Güney" dizisiyle başarılı bir çıkış yapan ve Netflix'te yayınlanan "Bir Başkadır" dizisinde hayat verdiği 'Meryem' karakteriyle adını dünyaya duyuran Öykü Karayel, programda sorulan bir soru sonrası isyan etti.

yku.png

"ÇOK ŞAHSİ ALGILIYORSUN"

Ketum bir yanının olduğunu ifade eden güzel oyuncu, "Can Bonomo'yu vazgeçirmeye çalıştığın seni çok yoran bir alışkanlığı var mı?" sorusuna şu dikkat çeken bir cevap verdi:

"Alışkanlığı diyemem ama evet çok yoran bir tarafı var. Can da dikkat bozukluğu var. Dikkat bozukluğu olan biriyle yaşayan vardır aramızda zor bir şey. Senin de kendini eğitmen gerekiyor o anlamda.

En başlarda çok şahsi algılıyorsun 'dinlemiyor musun?' gibi şeyler yapıyorsun. Hatta bilsen de o kadar fazla karşılaştığın için tolere de edemiyor olabiliyorsun.

Yarım saat bir şey anlatıyorsun 'ne?' diyor mesela sonunda. 'Nereden yani neresi çünkü bir saattir konuşuyorum nereden almalıyım' gibi şeyler olabiliyor."

can.png

"NE BU GÖRMEMİŞLİK"

İbrahim Selim'in "Bir anda gaza gelip yaptıktan sonra seni çok pişman eden bir şey oldu mu hiç?" sorusunu yanıtlayan Öykü Karayel, önce "Hayır" yanıtı verse de sonunda dayanamayıp pişmanlığını açıkladı.

karayel.png

Elindeki dövmeyi göstererek "Şu" diyen Öykü Karayel, pişmanlığını şu sözlerle anlattı:

"Yani dövme insanı değilim ben. Zaten 30 yaşındayım. Hiçbir dövmem yok. Çocuğum oldu diye ne bu görmemişlik? Can bu fikirle geldi.

Çok romantik, o da 'Me' yazdıracak falan ama çok sıkılıyorum. İstemiyorum yani. Tamam çocuğumu çok seviyorum ama...

Bunu söylerken de utanıyorum, çocuğumun ismi ama sevmiyorum. Pıt diye de gidebilecek bir şey. Ondan kendime süre verdim."