BURSA
Giriş Tarihi : 20-09-2021 09:04   Güncelleme : 20-09-2021 09:13

Mutluluğa yelken açtılar

Genç iş adamı Çağrı Arslan ve Büşra çifti bir ömür boyu Sadabad Sarayı’nda mutluluğa yelken açtılar. Damat ve gelinin beraberliklerini ve sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları bu özel günlerine iş dünyasından da birçok isimler katıldı.

Mutluluğa yelken açtılar

Gülin ÖZDEMİR

Sadabad Sarayı, geçtiğimiz günlerde muhteşem bir düğüne ev sahipliği yaptı. Makine Mühendisi Adnan Arslan ile Bankacı Gülay Arslan çiftinin oğlu Çağrı Arslan, Nurten Özyıldırım ve Fahrettin Şimşek’in güzeller güzeli kızları Büşra ile dünya evine girdi. Osmangazi’de bulunan Kültür Park Sadabad Sarayı’nda gerçekleşen yemekli düğün törenine Arslanlar Grubu Sahibi Mehmet Ziya Arslan, Akyükselen İnşaat, Bursa Boyacılar Odası Başkanı Ferhat Daysalı, Av. Olcay Göçüm, Aydınlar Ocağı Eski Başkanı Prof. Ali Bahadır, Ekonomi Döviz Altın Ailesi, Efecan Tarım A.Ş ve birçok genç iş adamı katıldı. Ayrıca damat beyin ve güzel gelinimizin akrabaları ve dostları da katıldı. Çayda çıra oyunuyla salona giriş yapan çiçeği burnunda çifte büyük alkış koparken heyecanları da görülmeye değerdi. Çiftimizin danslarıyla başlayan gece birçok güzel anı bırakırken, çayda çıra oyunu davetlileri mest etti.

BÜTÜN DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

Damadın babası gazetemize yaptığı açıklamada, “Konuklarımızın en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Oğlumuz Çağrı Arslan ile kızımız dediğim gelinimiz Büşra’nın düğünün törenlerini kutlamak için bu akşam burada bir araya geldik. Davete katılarak bizi mutlu eden bütün dostlarımıza teşekkür ederiz. Rabbim her iki cihanda da Mesut ve bahtiyar eylesin” dedi.