BURSA
Giriş Tarihi : 18-06-2022 09:56   Güncelleme : 18-06-2022 09:56

'Mutlu' mesut düğün

Yunusemre Mahalle Muhtarı Sevinç Mutlu, biricik kızı Seçil Mutlu’yu BUSKİ Basın Tanıtım Şefi Eyüp Murat Karagül ile Acemler DSİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen görkemli düğün töreniyle evlendirdi.

'Mutlu' mesut düğün

Ufuk IRGAŞ

Çok sayıda muhtar, siyasetçi, iş insanı ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinde katıldığı düğün dua ile başladı. Yerel sanatçıların Balkan türküleriyle renk kattığı düğünde Seçil-Eyüp Murat Karagül çiftinin nikâhını Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz kıyarken, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik, İYİ Partili yöneticiler ve muhtarlar da şahitliklerini yaptılar.

BABADAN NASİHAT

Çiçeği burnunda Gelin Seçil Mutlu-Karagül'ün babası Sevinç Mutlu düğünün ardından,  “Hayatımızın ve yaşantımızın Olmazsa olmazlarından düğünlerimizde örf, adet gelenek ve göreneklerimiz ile kültürümüzü yaşıyor ve yaşatıyoruz. Ben biricik kızım ve oğlum dediğim damadıma sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileklerimle uzun ömürler diliyorum. Çocuklarıma evlilik müessesinin kutsal bir müessese olduğunu bu kutsal müesseseye saygı sevgi ve hoşgörü katarak ölünceye kadar sadık kalmanızı tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.