MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-01-2022 10:49   Güncelleme : 06-01-2022 11:10

Modayı z kuşağı yönetecek!

Noe Happiness markasının kurucusu ve kreatif direktör Elif Olgun, dünya modasının artık bedensiz, rahat tasarımlara doğru kaydığını söyledi ve 2022’nin Z kuşağının etkisiyle bu yönde milat yılı olacağını duyurdu.

Modayı z kuşağı yönetecek!

Elif ASLAN

Noe Happiness markasının kurucusu ve kreatif direktör Elif Olgun, dünya modasının artık bedensiz, rahat tasarımlara doğru kaydığını söyledi ve 2022’nin Z kuşağının etkisiyle bu yönde milat yılı olacağını duyurdu. Modayı artık tasarımcıların değil kullanıcıların ihtiyaçlarının belirlediğini söyleyen Elif Olgun, 2022 trendlerinden bahsetti. Özellikle Z kuşağının hiç bir konuda olmadığı gibi moda trendlerini bile dayatma olarak algıladığını belirten Olgun, 16 yıl önce kurduğu Noe Happiness markasının da bu misyonla yola çıktığını dile getirdi.

HEM ŞIK HEM RAHAT OLMAK MÜMKÜN
Hem Z kuşağının hem de modanın dayatmalarından sıkılan herkesin artık tasarımlarda şıklık kadar rahatlığı da talep ettiğini söyleyen Elif Olgun, “2022 ile birlikte artık hem şık, hem rahat, hem de tarz olmak mümkün. Yeni yılda kadınlar kadar erkeklerde de artık şalvarlar, dökümlü üst ve altlar, kısacası rahatlığı ön planda tutan tasarımları daha fazla göreceğiz” diye konuştu. Olgun, yeni akımda Noe Happiness daha da öne çıkacağını düşünüyor.