MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-06-2022 15:42   Güncelleme : 17-06-2022 15:42

Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye veto!

Cesur paylaşımlarda bulunan Hadise'nin Mehmet Dinçerler ile evlenmesinin ardından gönderilerinde bir düzenlemeye gitmesi dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz gün bikinili paylaşımda bulunan Hadise'nin fotoğrafını sırtını dönük paylaşması "Mehmet Dinçerler yasak getirdi" olarak algılandı.

Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye veto!

İş insanı Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı'nda ailelerin katıldığı sade bir törenle nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında geliyor.

Mehmet Dinçerler ile olan evliliğini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü şarkıcı Hadise, dikkat çeken paylaşımlarına yenisini ekledi. Ünlü şarkıcı, tatilden karelerini yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde pareosuyla objektif karşısına geçen Hadise, "Üzülmek için zaman yok" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Hadise'nin bikinili pozunu sırtı dönük paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

Evlenmesinin ardından cesur paylaşımlarına nokta koyan Hadise'ye takipçileri "Niye kapattın kendini?", "Cesur ol Hadise...", "Özgür ol Hadise" gibi yorumlarda bulundu. İşte o paylaşım;