MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-05-2022 16:16   Güncelleme : 15-05-2022 16:16

MasterChef'ten ayrılıyor mu?

MasterChef Türkiye'nin yeni sezonu için geri sayım başladı. Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın oturduğu yarışmada Mehmet Şef'in kadrodan ayrılacağı ve yeni sezonda yerine başka bir şefin geleceği öne sürülmüştü. Yalçınkaya, bir takipçisine verdiği cevapla iddialara son noktayı koyarak "MasterChef'e devam" dedi.

MasterChef'ten ayrılıyor mu?

Ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye, bu yıl dördüncü sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonu heyecanla beklenen MasterChef için beklenen açıklama Acun Ilıcalı'dan gelmişti. Ünlü televizyoncu, Survivor All Star'ın yayınlandığı Dominik'ten açıklama yapmış ve MasterChef Türkiye'nin temmuz ayında başlayacağını müjdeledi.

Üç sezondur jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın oturduğu yarışma ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Programın tatlı sert şefi Mehmet Yalçınkaya'nın yeni sezonda MasterChef'te yer almayacağı onun yerine yeni bir şefin geleceği iddia edildi.

YALÇINKAYA'DAN AÇIKLAMA

Bu değişiklik iddiaları sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, Instagram hesabını aktif olarak kullanan Mehmet Yalçınkaya bir takipçisine verdiği yanıtla hakkındaki haberleri açıklığa kavuşturdu.

48 yaşındaki Mehmet Şef bir takipçisinin "Masterchef Türkiye'yi heyecanla bekliyoruz yola devam" notuna; "Devam" yanıtını verdi.