BURSA
Giriş Tarihi : 24-09-2021 09:15   Güncelleme : 24-09-2021 09:15

Lin çanta 2 yaşında

Bursa’nın yeni kadın girişimcilerinden Aylin Yaraşan, mağazasına kendi isminden esinlenerek verdiği Lin Çanta’nın 2. yaşını coşkulu şekilde kutladı. Marka yolunda olmayı hedefleyen Aylin Yaraşan, “Umutlarım ve hayallerimle çıktığım bu yolda büyük bir güç ile markamı tüm sevgimle büyütmeye devam edeceğim” dedi.

Lin çanta 2 yaşında

Mine Cansu MAZI

Nilüfer’de 2 sene önce hizmete açtığı, kendi isminden esinlenerek mağazasına adını verdiği Lin Çanta’nın sahibi Aylin Yaraşan Lin Çanta’nın 2. yaşını doğum günü partisi vererek kutladı. Hayalleri ile çıktığı bu yolda markalaşma hedefiyle ilerleyen kadın girişimci Aylin Yaraşan, kadınlara özel çanta ve bijuteri ağırlıklı zengin ürün yelpazesiyle müşterilerin taleplerine karşılık veriyor. Mağazanın 2. yaşının kutlamasında cemiyet hayatının tanınmış simaları da vardı.

GİRİŞİMCİLİK HAYALİMDİ

Mağaza sahibi Aylin Yaraşan, “Girişimcilik hep hayalimdi. Çanta seçimine kendi zevkimi de kattım. Hedefimiz daima büyüyerek daha geniş kitlelere ulaşmak ve kendi markamı yükseklere taşımak. Lin çanta 7’den 70’e tüm kadınların zevkine hitap ediyor. Mağazanın 2. yaşını kutlamak benim için çok heyecan verici ve bunun sürekli başarı getireceğine inanıyorum. Eşimin de desteğini alarak açtığım bu mağazanın başarısını görmek çok onur ve mutluluk verici” dedi.

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

Markalaşma yolunda ilerleyen Yaraşan, “Bundan 2 yıl önce uzun yıllar severek çalıştığım işimden ayrılıp, çok şeyi geride bırakarak şuan marka ismi bana ait Lin Çanta mağazamı açtım. Yüreğime umudumu koydum, hayallerimi yanıma alıp çıktım yola. Pandemiye rağmen bu süreçte ya vazgeçecek ya da içimde ki umut ve hayallerle peşinden koşarak,mağazamı kapatmamak için tüm gücümle emek verecektim. Başarmak için inanmak gerekir. Hep inandım ve çalıştım. Bugün bu emeğin karşılığını alıyorum” dedi.

BİR KADIN YETER Kİ İSTESİN

Başarılı kadın girişimci Yaraşan, “‘Ya bir yol bul ya bir yol aç yada yoldan çekil’ demiş Konfüçyüs. Başarma azmiyle yola çıkan kadınları tarif etmiş sanki. Bir kadın yeter ki istesin. Birkaç şapka takmayı öğretir ona hayat. Kötü günler devam etse de yılmadan yola devam edeceğim. Bu nedenle mağazamın 2. yaşını naçizane küçük bir kutlamayla taçlandırmak istedim. Günün farklı saatlerinde Kıymetli vakitlerinden ayırıp yanımda olan tüm eşime, dostuma, arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Küçük bir etkinlik hayal etmiştim tıpkı işyerimi açtığımda ‘Küçük bir iş deneyeceğim’ dediğim gibi. Bugün daha büyük bir güç ile tüm sevgimle Lin Çanta’yı büyütmeye devam edeceğim.”

ADRES: Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi ZenoBusiness Center NO:2/C/D/36 Bursa/ ay_lincanta