MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-01-2022 10:58   Güncelleme : 25-01-2022 10:58

Kıvanç'ın gay olduğunu ima etti!

Güzellik yarışmasına katılan erkek yarışmacıları taciz ettiği iddia edilen Erkan Özerman, bir dönem sevgili olan Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. Özerman, "Onun Kıvanç' a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı sokakta ben, evinde hapsederdim dışarı çıkamazdı" dedi.

Kıvanç'ın gay olduğunu ima etti!

Best Model Of Turkey ve Best Model of The World'ün kurucusu olan ünlü organizatör Erkan Özerman Al Sana Haber'e konuk oldu. Bir süredir yarışmadaki erkekleri taciz ettiği iddiasıyla gündem olan Özerman 2002 Miss World'de Dünya Güzeli Azra Akın ve bir dönem sevgilisi de olan 2002 Best Model of the World seçilen Kıvanç Tatlıtuğ hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu.

KIVANÇ'A İFTİRA ATILDI

Erkan Özerman, bir dönem sevgili olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın hakkında dikkat çeken iddialara yer verdi.Erkan Özerman,"Onun Kıvanç'a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı sokakta ben, evinde hapsederdim dışarı çıkamazdı. Öyle ahlaksızdı. Çocuğa neler yaptı? Sebebi de kıskançlık. O Amsterdam'da oturuyor. Oğlan Paris'de çalışıyor. Telefon açıyor 'Sen bu gece kimle yattın, kimle kalktın?' Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç'a atılan iftirayı burada anlatamam" iddiasında bulundu.

O DÖNEM GAY İMASI YAPTI

Seyhan Soylu ise konuşmaya girerek "O dönem gay iması yaptı Kıvanç' a değil mi?" dedi. Özerman ise "Azra onu elden kaçırma korkusu ile iftira attı" yorumunda bulundu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın bir süre önce ünlü organizatör Erkan Özerman'a tazminat davası açmıştı. (Sondakikahaber.com)

  •