BURSA
Giriş Tarihi : 20-06-2022 10:19   Güncelleme : 20-06-2022 10:24

Kayapa'da yeniliğin temelleri atıldı

Bursa’nın en gözde lokasyonlarından Nilüfer’in Kayapa bölgesinde yeni bir yaşam AGA Proje Grup güvencesiyle başlayacak. Hayatına yenilik katmak isteyenler şimdiden projeye büyük ilgi gösterdi.

Kayapa'da yeniliğin temelleri atıldı

Gökçe ÇALIŞCİ

Kentin doğusu ve batısında hayata geçirdiği projelerle adından başarı ve övgüyle söz ettiren AGA Proje Grup, vizyoner ve inovatif yüzüyle yepyeni bir çalışmayı daha Bursalılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Şehrin en gözde ilçelerinden Nilüfer’in Kayapa bölgesinde yeni yaşamı başlatacak olan proje için temeller dualar eşliğinde atıldı. Temel atma töreninde AGA Proje Grup Genel Müdürü ve yüksek mimar Erol Arcan, AGA Proje Grup Genel Müdür Yardımcısı Aytaç Zeren, Mimar Gülşah Mercan, AGA Proje Grup Şantiye Şefi Muhammed İkbal Özerdem ve Şantiye Şefi Mustafa Gökalp katıldı.


AGA GRUP YİNE İMZASINI ATACAK

AGA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Alkan, Bursa’nın en çok tercih edilen yerleri arasında gösterilen Kayapa’ya farklı bir soluk getirecek projenin şimdiden büyük ilgi gördüğünü söyledi. Alkan, AGA Proje Grup imzası taşıyan diğer başarılı yapılar gibi, Kayapa’da da iz bırakacak bir projeyi hayata geçireceklerini söylerken, “ Bursalılara şimdiden talepler için teşekkür ediyoruz. Konforlu ve huzurlu sıcak yuvalarını en kısa zamanda kendilerine teslim ederek, güvenin kapısını aralayacağız” dedi.