MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-06-2022 15:47   Güncelleme : 17-06-2022 15:47

Kardashian elbiseye zarar verdi mi?

Kim Kardashian, Met Gala’da Marilyn Monroe’nun 1962 yılında John F. Kennedy’nin doğum gününde giydiği ikonik elbiseye zarar verdiği iddialarına Ripley’s Believe It or Not! Müzesi'nden açıklama geldi.

Kardashian elbiseye zarar verdi mi?

Reality yıldızı Kim Kardashian, Met Gala'da film yıldızı Marilyn Monroe’nun 1962 yılında John F. Kennedy’nin doğum gününde giydiği ikonik elbiseyi giymişti. Daha sonra elbiseye zarar verdiği iddia edilmişti. Ripley’s Believe It or Not! Müzesi, Kardashian’ın elbiseye zarar vermediğini açıkladı.

KARDASHİAN, ELBİSEYE ZARAR VERDİ İDDİASI

Marilyn Monroe koleksiyoncusu Scott Forner, Kim Kardashian’ın Met Gala’nın kırmızı halısında Monroe’nun elbisesini giymesinin ardından elbisenin son hâlini paylaşmış, fermuarında hasarlar olduğunu gözler önüne sermişti. Forner’ın paylaştığı fotoğraflarda elbisenin arkasındaki ipliklerin çıktığı, fermuarın hasar gördüğü görülüyordu.

Kardashian’ın ikonik ve tarihi değer taşıyan elbiseyi giyerek zarar vermesi tepki çekmiş, hem reality yıldızı hem de elbiseyi ödünç veren müze tepki çekmişti.

Şirket, son yaptığı açıklamada elbisede hiçbir hasar meydana gelmediğini savundu.

ELBİSEYİ GİYEBİLMEK İÇİN KİLO VERMİŞTİ

Elbiseyi kısa bir süre kırmızı halıda giyen daha sonra bir replikasıyla değiştiren Kardashian, Monroe’nun elbisesine sığmak için 3 haftada 7 kilo verdiğini söylemişti.