MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-05-2022 11:18   Güncelleme : 24-05-2022 11:18

Kaçak tatil göze geldi!

Kısa bir süre önce yeni bir aşka yelken açan Kaan Yıldırım ile Hande Erçel, gözlerden uzak bir tatil yapmak için 270 bin TL'yi gözden çıkardı. Sakin bir yerde tatil yapan Kaan Yıldırım ile Hande Erçel'in fotoğrafları sızdırıldı. Yıldırım, duruma isyan etti.

Kaçak tatil göze geldi!

Hande Erçel, Kerem Bürsin ile ayrılmasından kısa bir süre sonra bir dönem Halka dizisinde rol aldığı Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başladı. Kaan Yıldırım ile Hande Erçel, gözlerden uzak bir tatil yapmak için Marmaris'te lüks bir oteli tercih etti.

Magazin basınına görüntü vermek istemeyen ünlü çift, üç günlük tatilleri için 270 bin TL ödeyerek villada kaldı. Ancak Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın tatilinden fotoğraflar sızdırıldı.

Takvim'in haberine göre; Yıldırım "Biz gözlerden uzakta olmak için buraya geldik ama görüntülerimiz her yerde" diyerek yetkililere çıkıştı. Ünlü oyuncu, fotoğrafların kimin tarafından çekildiğinin bulunmasını istedi. Yetkililerle sert bir şekilde tartışan Kaan Yıldırım'ın bu tarzı, oteldeki diğer müşterilerin tepkisini çekerken ikilinin fotoğraflarını kimin çektiği ise bulunamadı.