MAGAZİN
Giriş Tarihi : 11-05-2022 15:16   Güncelleme : 11-05-2022 15:16

İrem Derici çapkınlık telefonunu buldu!

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile meslektaşı Cem Belevi'nin ayrılığının yankıları devam ediyor. Cem Belevi, İrem Derici'yi aldattığı iddialarını reddetti ancak ortaya çıkan detaylar magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre Derici, Belevi'nin aracında ikinci bir telefon buldu ve mesajları gördü.

İrem Derici çapkınlık telefonunu buldu!

Cem Belevi'nin İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Arka arkaya yapılan açıklamalarla İrem Derici ile Cem Belevi arasındaki gerginlik giderek tırmanmaya başladı. Ayrılığın detayları da ortaya çıkmaya başladı.

İrem Derici sosyal medya hesabından "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" dedi. Cem Belevi de verdiği röportajda Yürütemedik, olmadı. Adam gibi de seven bir adamım. Asla aldatma cümlelerini kabul etmiyorum. Onu hala çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Canı sağ olsun istediğini söyleyebilir. İçi rahat olsun benim de içim çok rahat" yanıtını verdi.

Daha sonra Instagram'dan yeni bir paylaşımda bulunan Derici, şunları yazdı: "Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben bir kaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin? 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım. Şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konumuz. Yoksa alevler attığın Influencer'lar mı sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya bana fark etmez."

AYRILIĞIN DETAYLARI ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI

2. Sayfa programının haberine göre, İrem Derici, Cem Belevi'nin arabasında ikinci bir telefon buldu. Birinin uyarısıyla telefonu karıştıran Derici, Belevi'nin fenomenlere attığı mesajları görünce aldatıldığını öğrenip ilişkisini noktaladı.