KÜLTÜR
Giriş Tarihi : 19-10-2021 12:55   Güncelleme : 19-10-2021 12:55

Inferno’da süper gece

Berkay Beyler’in önderliğinde olan Event Organizasyon, ‘Welcome to University’ partisi ile Bursa’nın dört bir yanından gelen Uludağ Üniversitesi öğrencilerine hoş geldin dedi.

Inferno’da süper gece

Mine Cansu MAZI

Bursa’nın dört bir yanından gelen Uludağ Üniversitesi öğrencileri, iki yıl aradan sonra Üniversite’ye gelmenin mutluluğunu Bursa’nın önde gelen organizasyon firmalarından biri olan Berkay Beyler'in Inferno'da düzenlediği 'Welcome to University' partisiyle yaşadı. Pandemi döneminin ardından okullarına dönen Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencileri Inferno’da düzenlenen ‘Welcome to University’ partisinde buluşup, eğlendi. Uludağ Üniversitesi öğrencileri, partiye büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık 2 bin 500 üniversiteli, hareketli müzikler eşliğinde dans edip, eğlendi.


2 BİN ÖĞRENCİ KATILDI

Eğlenceli etkinliğin mimarı olan Event Organizasyon sahibi Berkay Beyler, ekibinde yer alan İlay Demirpençe, Ömer Faruk Sert, Emre Şen, Berke Laçin ve Cihan Yılmaz ile birlikte sahneye çıkarak “Bizlere eşlik ettiğiniz ve destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu daha başlangıç. Sizler için en iyisini düşünüyoruz ve en iyisi olmaya devam edeceğiz” diyerek katılımcıları selamladı. 2 bine yakın öğrencinin katıldığı partide, yaptığı müzikler ile adını yurt dışında da duyuran Dj Eray Gümüş, performansı ile eğlenceyi coşturdu. Eğlence sektörüne yön veren Berkay Beyler, eğlencenin zirve olduğu noktada sahneye çıkarak tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.