ASTROLOJİ
Giriş Tarihi : 31-07-2022 17:58   Güncelleme : 31-07-2022 17:58

İlişkilerde en kıskanç 4 burç açıklandı!

Kıskançlık içgüdüsel bir davranış olduğu için insanlar genellikle buna engel olamaz. Özellikle ikili ilişkilerinde sevdiği insanı adeta gözünden sakının bu kişiler bazı durumlarda aşırı kıskanç tavırlar sergileyebiliyor. Sevdiklerini kıskananlar onları başkalarıyla paylaşmayı asla kabul edemiyor. Astrolojide de aşırı kıskanç olan burçlar var. Peki, en kıskanç burç hangisidir? İşte kıskanç burçların sıralaması..

İlişkilerde en kıskanç 4 burç açıklandı!

İkili ilişkilerde bazı insanlar aşırı kıskanç tavırlar gösterebilir. Partnerinin tamamen onunla olmasını isteyen bu kişiler sevgisini ve ilgisini paylaşamaz. İnsanların karakterleri hakkında ipuçları veren astrolojide de sevgilisini kıskanmasıyla dikkat çeken burçlar var.

AKREP BURCU

Akrep burcu aşkı ve tutkuyu doruklarda yaşar. Kıskançlık seviyesi en yüksek olan burç akrep burcudur. Ortada bir sıkıntı olmasa bile sevgilisinin/eşinin eşyalarını, telefonunu arada kontrol etme huyu vardır. Genellikle herkese şüphe ile yaklaşır.

Akrep burcu olanlar sürekli partnerini kontrol etmek ister. Karşı taraf sadakat sınavını geçse bile aynı kontrolleri düzenli olarak yapar.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU 

Boğa burcu olanlar genellikle ilişkilerinde çok sadık olur. Aynı sadakati her zaman karşı taraftan da beklerler.

Terk edildiğinde aşk acısını ağır yaşar ve kıskançlık dozajı artar. Düzenli olarak eski partnerinin hayatını araştırmaya çalışır. Belki karşılaşırız umuduyla eski aşkıyla gittikleri mekanlara sık sık uğrar.

Boğa burcu ayrılığı kabullenemediği için adeta çılgına dönebilir. Onun bu tavırları bazen rahatsız edici olabilir. Ancak ilerleyen süreçte ayrılığı kabullenip yeni bir ilişkiye başlasa da eski aşkının yüreğindeki yerine arada uğramayı ihmal etmez.

YENGEÇ BURCUYENGEÇ BURCU 

Yengeç burcu ailesine, arkadaşlarına ve dostlarına çok düşkün olur. İlişkilerine tüm kalbiyle bağlı olan yengeçler hiç bir fedakarlıktan kaçınmaz. Maddi manevi partneri için fedakarlıklar yapar.

Yengeç burcu partnerinin hareketlerinde bir anormallik veya ilgisizlik fark ederse veya karşı cinsten birine fazla yakın davranırsa o zaman bambaşka bir insana dönüşebilir.

Kıskançlıktan gözü dönen yengeç burçları delil aramaya başlar. Bunun sonucunda da kıskançlık krizine girer.