MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-08-2022 15:14   Güncelleme : 02-08-2022 15:14

İçki dökme olayının perde arkasını anlattı

Konserinde getirilen alkolü beğenmeyerek garsonun başından aşağı döken Demet Akalın, olayın iç yüzünü anlattı. İçki dökülmesini garsonun istediğini söyleyen Akalın, "Mekana gelen gurbetçiler garsonların kafasına dökmemiz için şampanya gönderiyor. 10 yıldır olan bir şey, şimdi mi battı" dedi.

İçki dökme olayının perde arkasını anlattı

Sosyal medya paylaşımları ve gündeme dair açıklamalarıyla adından söz ettiren Demet Akalın, önceki akşam çıktığı mekanda garsonun getirdiği içkiyi beğenmeyince şoke eden bir harekete imza attı. 

Olay.az'de yer alan habere göre; Akalın sahne aldığı mekanda şarkı söylerken kendisine şampanya gönderildi. Şarkısını söylediği sırada kendisine gönderilen şampanyayı içen Akalın, beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü.

Yaptığı hareketten sonra garsona "Resmen elma suyu vermişsin bana" dedi.

Demet Akalın, içki dökme olayının perde arkasını anlattı: "Dökmemi gurbetçi müşteriler istiyor" - Resim : 1"DÖKMEMİ PERSONEL ŞEFİ İSTEDİ"

Şimdi Duyduk'a konuyla ilgili özel açıklama yapan Demet Akalın, içki dökme olayı için "Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebe değil, çalışanlara bırakıyorum. O gecede personel şefinin kendisi 'dök, dök' diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşterilerde şampanyaları zaten, garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor" dedi.

"TÜRKÜCÜLER GİBİ KAZANÇLARI CEBİME DEĞİL, ÇALIŞANLARA BIRAKIYORUM"

İçki dökme olayının yıllardır yapıldığına dikkat çeken Akalın, sözlerini şöyle tamamladı: "10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı birilerine? Aman zaten takmıyorum artık böyle şeyleri. Zamanında orkestrama para takılmasını yasaklamıştım ama pandemiden sonra deli gibi taktırıyorum. Özellikle de euro takın diyorum. Tahmin edersin ki, ben bazı türkücüler gibi böyle kazançları kendi cebime değil, çalışanlara bırakıyorum. Benim kalbimi bilenler, bana yeter."

Demet Akalın, içki dökme olayının perde arkasını anlattı: "Dökmemi gurbetçi müşteriler istiyor" - Resim : 2

MÜJDE AR'DAN TEPKİ

Sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan Demet Akalın'a tepki gösteren isimlerden birisi de Müjde Ar oldu. Usta oyuncu, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, "Sanatçı var , sanatçı var... Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyorlar, rezil olmak için değil. Sonuçta sende orda ekmek parası için varsın . Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu ?? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım... Ben utandım resmen"