BURSA
Giriş Tarihi : 29-06-2021 09:06   Güncelleme : 29-06-2021 09:06

Huzur ve lezzet bir arada

Doğa ile iç içe,  Misi Köyü’nün ve Bursa'nın yeni mekanı Nermin Abla'nın Evi Otel&Restoran’ın açılışı gerçekleştirildi. Mekanın kurucusu Nazife Küçükaslan, "Mekanımızın dağın bitişiğinde yer alan bahçesiyle kuş ve doğanın eşsiz seslerini misafirlerine bonkörce sunuyor. Herkesi işletmemize bekliyoruz" dedi.

Huzur ve lezzet bir arada

Gülin ÖZDEMİR

Doğal güzelliğiyle şehirden uzak yeşil bir cennet olan Bursa Misi köyü, yepyeni bir otel ve restorana ev sahipliği yapmaya başladı. Farklı konsepte sahip 5 odanın yanı sıra 100 kişi kapasiteli açık ve 50 kişi kapasiteli kapalı restoranın da yer aldığı Nermin Ablanın Evi Otel&Restoran keyifli zaman geçirme imkânı sağlıyor. Nermin Ablanın Evi Otel&Restoran'ın açılışına; AK Parti Bursa Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz'ın yanı sıra çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. Nermin Ablanın Evi'nin Kurucusu Nazife Küçükaslan, "Tesisimizdeki tüm dekoratif ürünler antikalardan olup, mekânımızın dağın bitişiğinde yer alan bahçesi ise kuş ve doğanın eşsiz seslerini misafirlerine bonkörce sunuyor. Kaliteli ve huzurlu bir ortam isteyen herkesi işletmemize bekliyoruz" dedi.

ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK

Nermin Ablanın Evi'ne gelenlerin 110 yıllık tarihi bir konakta bulunmanın ayrıcalığını yaşayacaklarını dile getiren Küçükaslan, "Nermin Ablanın Evi'ni uzun yıllardır hayal ettik, tasarladık ve hizmete açtık. Törenimize katılan tüm dostlarıma ve misafirlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Misi'nin eşsiz doğası ve ortamına eşsiz bir tesis kazandırdığımız düşüncesindeyiz. Güzel işleri ve müşterileri olacağı inancındayız. Misafirlerimiz; şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta, doğanın içinde, benzersiz, güzel ve huzur dolu ve de en önemlisi her köşesi buram buram tarih kokan 'Türk Evi'mizde, en unutulmaz anlarınızı yaşayacaklar. Huzuru, doğayı ve konforu birlikte sunan benzersiz mekân açtık diyebiliriz. Herkesi kahvaltıdan çay saatlerine varıncaya kadar günün her anında ağırlamak isteriz" dedi.