BURSA
Giriş Tarihi : 19-08-2021 09:04   Güncelleme : 19-08-2021 09:04

Gürsu’da 1 numara İnci Kebap

Sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan 6 ay kadar önce Gürsu'da İnci Kebap Pide ve Çorba Salonu’nu  ağabeyi Zeki Turcan ile  birlikte  açarak güzel lezzetler  sunan  genç muteşebbis  İsmail Turcan ile menü çeşitliliği ve daha birçok konuyu ele aldığımız kapsamlı bir röportaj gerçekleştirdik.

Gürsu’da 1 numara İnci Kebap

Özkan YILDIRIM

Öncelikle İsmail Bey , bizleri ekibimizi Gürsu'daki bu güzel mekanınızda konuk ekip misafir ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Röportajımıza başlamadan  sizi tanıyalım isterseniz , sonrasında menü çeşitleriniz ile  ilgili  bilgi almak isteriz?

BU MESLEKTE HER İŞİ YAPTIM

Bizlere,  böylesine güzel bir fırsat  tanımış olmanızdan dolayı  ben de sizlere teşekkür etmek isterim. Ben İsmail Turcan 1984 Diyarbakır doğumluyum. 7 Yaşında Bursa'ya geldim hep bu sektör içerisindeydim, sonuçta bu bizim işimiz. Bulaşıkçılık,garsonluk  dahil birçok iş  yaptım bugünlere kadar. Erdek'te çalıştım yazları , sonra ilk iş yerimi 2006 yılında Otosansit’te  Sultan Pide adı altında açtım , orayı sonrasında devrettim. Burasını 2021 yılı başlarında ağabeyim Zeki Turcan ile beraber açtık. Menü çeşitlerimize geçecek olursak birbirinden farklı bol seçeneklerimiz  olduğunu öncelikle söylemek isterim.

MENÜ SEÇENEKLERİMİZ BOL  VE LEZİZ..!!

 

PİDE ÇEŞİTLERİ :

KIYMALI PİDE

KUŞBAŞILI PİDE

KAŞARLI PİDE

KAVURMALI PİDE

KIYMA KAŞAR PİDE

KUŞBAŞI KAŞAR PİDE

KARIŞIK PİDE

YUVARLAK CANTIK ÇEŞİTLERİ

KIYMALI CANTIK

KUŞBAŞILI CANTIK

KAŞARLI CANTIK

KUŞBAŞI KAŞARLI CANTIK

KIYMA KAŞARLI CANTIK

KARIŞIK CANTIK

LAHMACUN ÇEŞİTLERİ :

FINDIK LAHMACUN

LAHMACUN

KEBAP ÇEŞİTLERİ :

ADANA KEBABI

URFA KEBABI

KUZU ŞİŞ

CİĞER ŞİŞ

TAVUK ŞİŞ

KANAT

KÖFTE

BEYTİ

KARIŞIK KEBAP

İNCİ SPECİAL

PİDELİ KÖFTE

BURSA KEBABI

IZGARA

ÇORBA ÇEŞİTLERİ :

 

EZO GELİN

KELLE PAÇA

İŞKEMBE

TATLI ÇEŞİTLERİ  :

KÜNEFE

KATMER

SÜTLAÇ

KEMALPAŞA

Çorba servisimiz sabah 06:00’da başlar ,diğer kebap vesaire çeşitlerimizin servisine saat 12:00 gibi başlıyoruz. Akşam yaz günlerinde saat 22:00’ye kadar bu şekilde devam etmektedir.

Peki hem kırmızı, hem beyaz et ile  yoğun bir şekilde çalışıyorsunuz , et  tedarikinizi  nereden  karşılıyorsunuz?

KALİTELİ LEZZETLER, KALİTELİ MALZEMELERDEN ORTAYA ÇIKAR

Bursa'nın en eski en kurumsallaşmış kasaplarından olan İsabey’deki Arvas Kasabından tedarik etmekteyiz. Arvas Kasabının kalitesini  Bursa'da herkes tanır. Biz de kesinlikle her  zaman en kaliteli en güvenilir ürünleri temin ettiğimizden beyaz ve kırmızı et ürünlerimizi Arvas kasabından tedarik ediyoruz. Bunun yanı sıra sebzelerimizi ve vesaire diğer  ihtiyaçlarımızı da Gürsu'daki köylü pazarımızdan taze bir şekilde tedarik etmekteyiz.Kullanmış olduğumuz malzemelerin hem kırmızı et hem beyaz et hemde sebze ve diğer malzemelerimizin tazeliği ,birinci sınıf olması bizlerin yapmış olduğumuz güzel lezzetlerinde en önemli dayanağı.Oturma kapasitesi anlamında şu an işletmemizde 40-50 kişiye  hizmet verebilmekteyiz.10 kişilik işini iyi bilen deneyimli  personelimiz ile en hijyenik  ortamda ,en güzel hizmeti sunma çabasındayız.

Güzel bir sinerji ile gerçekten çok güzel bir mekan ortaya çıkmış burada , peki gelecek anlamında hedeflerinizde neler var İsmail Bey?

FİYATLARIMIZLA DA İDDİALIYIZ

Bizim işimiz bu sonuç itibarı ile Nilüfer ilçesinde bir şube düşünüyoruz , bunu hayata geçirmek için planlarımız var.Fakat  öncelikle Gürsu'daki bu mekanımızı  büyütme hedefimiz var bulunmuş olduğumuz yerde.Sonrasında elbette Nilüfer ilçesinde bir şube açma hedefimizi gerçekleştireceğiz.Dört kardeş birlikte çalışıyoruz, ayrıca babam Aziz Turcan sabah beşte gelir etleri vesaire her şeyi hazırlar ,   bize yardımcı oluyor bu da tabii bizim için büyük güç. Kaliteli ürünlerden kaliteli lezzetler ortaya çıkartmaktayız ve fiyat anlamında da gerçekten uygun olduğumuzu söyleyebilirim.

TOPLU SİPARİŞ VE DE PAKET SERVİSİMİZ MEVCUT

Ayrıca bunun haricinde cemiyetlere, cenazelere, düğünlere, sünnetlere, günlere, değişik organizasyonlara  toplu  siparişte alabilmekteyiz. Bunun haricinde Gürsu'nun merkezdeki her mahallesine  ve ayrıca yakın çevre  mahallelere, köylere  paket serviste yapabilmekteyiz. Birbirinden lezzetli çorbaları, bunun yanı sıra birbirinden güzel kebap ve pide çeşitleri ile Gürsu'da kısa zamanda halkın teveccühünü kazanmış olan İnci Kebap, Pide ve Çorba Salonu’nun değerli işletmecileri Zeki ve İsmail Turcan’a değerli babaları Aziz Turcan’a ve  diğer  kardeşlerine  bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ÖNERMEK İSTİYORUM

Değerli lezzet severlere  birbirinden leziz  kebap ve Pide çeşitlerini ben de hem Gürsu’da  yaşayan hem de  yol üzerinden geçen herkese ısrarla önermek istiyorum kesinlikle beğeneceklerine eminim.Ulaşım anlamında da çok kolay bir yerdeler.Ana yoldan inişte ünlü Timsah heykelinin hemen arkasında.

 

 Alo Paket Servis:

 Zafer Mahalle, Karanfil Cadde  No:22/1

(Timsah Heykeli arkası)

Tel: 0 224 371 18 00

Gsm: 0 555 181 78 16

GÜRSU /BURSA