MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-12-2021 12:17   Güncelleme : 29-12-2021 12:46

Günlük burç yorumları

Bugün burçları ne bekliyor,burcunuza dair merak ettiğiniz tüm detaylar burada.

 Günlük burç yorumları

KOÇ BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMU

Tarih: 29.12.2021

Gelecekle ilgili planlarınız var ve bunlardan birkaçını bugün uygulamak isteyebilirsiniz. Aslında bugün pek uygun bir zaman değil. Enerjiniz çok düşük ve yapacağınız her şeyi yarım bırakma ihtimaliniz var. Belki ilerleyen zamanlarda daha verimli bir şekilde istediğiniz gibi planlarınızı uygulama fırsatı bulabilirsiniz. Böylesi daha iyi olabilir. Önemli olan doğru zamanı kollayarak adım atın

AŞK YORUMU: İçinizdeki aşk o kadar büyük ki siz bile bunun tarifini yapamıyorsunuz. Kelebekler gibi rengârenk olan duygularınız etrafınıza ve tabi ki partnerinize enerji veriyor. Güne ne kadar düşük enerji ile başlasanız da aşk söz konusu olduğunda bambaşka biri haline geliyorsunuz. Partneriniz bu halinizi çok seviyor. Hatta bazen küçük bir çocuk gibi masum, hareketli oluşunuz size tekrar aşık olmasını sağlıyor. İçinizdeki çocuğu hiçbir zaman büyütmeyin. Onun sayesinde hayata ve aşka tutunuyorsunuz. Bazen öyle anlar oluyor ki şirin halleriniz sevgilinizin yorgunluğunu alıp götürüyor. Zaten sevgiliniz için gülümsemek her şeyden çok önemli diyebiliriz. Tam da sizin gibi. Çok uyumlu olduğunuzu şimdiye kadar kaç kişi söyledi bilmiyoruz ama gerçekten çok uyumlusunuz.

KARİYER YORUMU: Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Bazen çok önemli olanları göremeyebiliyorsunuz. Öyle zamanlarda hemen karar vermek yerine biraz düşünmeyi deneyin. Zaman isteyin ve şartları değerlendirin. Sakince vereceğiniz kararlarda mutlaka doğruyu bulacaksınız. Bu da sizi başarıya götürecek. Şu an biraz sıkıntılı iş hayatı geçirseniz de biraz zamandan sonra her şey yavaş yavaş rayına oturmaya başlayacaktır. Azimli olmaya devam edin. İşte o zaman başarıyı kısa sürede yaşarsınız.

BOĞA BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİK YORUMU

Tarih: 29.12.2021

Bugün yaratıcılığınız ön planda olabilir. Karşınıza çıkan bazı konularla ilgili değişik çözüm yolu üretmek isteyebilirsiniz ama etrafınızdaki kişilere bu fikirleri uygulamaları konusunda baskı yapmamanız gerekiyor. Bu tavrınız sizi oldukça itici hale getirebilir. Ayrıca iletişim konusunda sorun yaşayabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bu sorun karşısında sakin olmanızı tavsiye ederiz. Özellikle de söylediklerinizi anlamamakta ısrar eden kişiler için fazlasıyla sakin kalmanız gerekebilir.

AŞK YORUMU: Sevgilinizle aranızda geçen bir diyalogdan sonra artık bazı konularda daha net olmanız gerektiğini fark edeceksiniz. sevgilinizin ailesi ile tanışabilirsiniz ve aranızda yapacağınız küçük bir törenle nişan yüzüklerinizi takabilirsiniz. Böylece sevgilinizle rahat görüşememe sorununuz da ortadan kalkmış olacaktır. Evlenme yolunda atacağınız bu adım ilişkinize ciddi baktığınızı gösterecek. Düşüncelerinizin, hayallerinizin havada kalmayacağını, durumun ciddiyetinin farkında olduğunuzun göstergesi olacaktır.

KARİYER YORUMU: Bugün maddi konularda sarsılacağınız bir gün yaşayacaksınız. Yüklü bir miktarda kaybınız olabilir. Bu kayıp yapacağınız yatırımın başarısız olmasından kaynaklanabilir. Tedbir olması için yatırımlarınızdaki paranızı mümkünse geri çekmelisiniz. Eğer geri çekemiyorsanız da formunu bozmadan yatırım yaptığınız her ne ise öylece devam ettirmeye çalışın. Aksi takdirde uzun süre maddi sıkıntı çekebilirsiniz.

İKİZLER BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMU

Tarih: 29.12.2021

Sizi sert ve kaprisli birisiniz. Kolay sinirlenmeniz, aşırı gururlu ve olmadık zamanlarda ortamda etkin olma isteği olan birisiniz. Uzun telefon konuşmaları ve herkese ait bir yorum yapma gücünüz var. Her konuda her şey hakkında bilginiz de var.

AŞK YORUMU: Çift karakteriniz. Huysuz ve istedikleriniz olmadığında da huzursuzluk yaratmakta üzerinize yok değil mi? eğer etrafınız da bir kişi yoksa takılıp biraz eğlenecek ya da dalga geçecek yani birine ulaşamıyorsanız ya da ulaşıp sohbet istediğiniz gibi gitmiyorsa, sevgilinize sarıyorsunuz ve canını çok sıkabiliyorsunuz.

KARİYER YORUMU: İnsanlara güven veriyorsunuz. Çalışanlarla aranızın iyi olması güzel bir başarıdır. Çıkarsız bir iş yapmazsınız biliyoruz. Sizden yönetici çok iyi olur ama işte çalışma yapanları bile pişman edecek psikolojik sıkıntılara sokabilecek ayrı bir gücünüz var. Olumlu tarafınız var. İşten çıksanız da üzülmezsiniz. Siz kendinizden başka herkesi düşündüğünüzü söyleseniz de bu bir yalan olur ki siz kendinizden başka birini kolayca kafa yormazsınız. Politikacı zihniyetine sahipsiniz. Bugün sizden beklentileri olan kişilere daha dikkatli bakınız. İş hayatınızda birine yardım etmek size başka kapıları da açabilir.

YENGEÇ BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUM

Tarih: 29.12.2021

Bugün çok uzun bir görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşmede oldukça rahat anlar yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişi ile uzun zamandan beri ilişkileriniz kopuk olduğu için yapacağınız görüşme buzların eridiğini gösteriyor. Aranızdaki buzlar erise de o kişiye karşı aşırı baskıcı davranışlarınız sizi itici hale getirebiliyor. Üzülmek istemiyorsanız insanlar üzerindeki baskınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Herkesin kendi hayatı olabileceğini hatırlatmamızda umarız fayda vardır.

AŞK YORUMU: Sevgilinizin umursamaz tavrı karşısında oldukça sinirleneceğiniz bir gün geçireceksiniz. Hiçbir konuda size yardımcı olmuyor. Yardımcı olmadığı gibi işlerinizi de zorlaştırabiliyor. Bu konu ile ilgili rahatsızlığınızı onunla konuşmanız gerekebilir. Zaten sevgiliniz anlayışsız biri olmadığı için söylediklerinizde haklı olduğunuz tarafları görerek kendini düzeltmeye başlayabilir. Böylelikle aranızdaki en büyük engel de ortadan kalkabilir. Sevgilinizle birlikte yapacağınız bir alışveriş var galiba. Bu alışveriş günlük yaptığımız gibi basit bir şey gibi gözükmüyor. Çok daha kapsamlı ve zaman alıcı diyebiliriz. Bu alışverişi sürekli erteliyorsunuz ama bugün uygulamaya geçseniz sizin için çok iyi olacak.

 KARİYER YORUMU: İşinizle alakalı güzel bir teklif alabilirsiniz. Alacağınız bu teklif sizi farklı bir çalışma alanına yönlendirebilir. Ayrıca bir arkadaşınızın da işe ihtiyacı olacak ve sizinle aynı ortamda çalışma fırsatı yakalayacak. Bu durumda arkadaşınızla bazı konular hakkında konuşmanız gerekebilir. Arkadaşlık ve iş ilişkinizin farklı kulvarlarda olması gerektiğini anlattığınızda ileride daha profesyonel bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Aksi halde zorlanacağınız zamanlarla karşılaşabilirsiniz. İş yüzünden arkadaşlığınızın bitmesi hiç de hoş olmayan sonuçlar doğurabilir.

ASLAN BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMU

Tarih: 29.12.2021

Bugün ailenize karşı kendinizi doğru ifade etmeniz gerekiyor. Özellikle annenizle aranızdaki diyalog çok önemli. Konuşma anınızda sizi dinlemiyorsa anlatmak istediğiniz her şeyi bir kâğıda yazıp ona verebilirsiniz. Yazıklarınızı okurken belki biraz daha sakin olabilir. Onları kırmak istemiyorsunuz. Bazen sınırlarınızı zorluyor olabilirler. Olaylara sizin açınızdan bakmadıkları için anlaşamıyor olabilirsiniz. Üzülmeyin, ne olursa olsun bir gün her iki taraf da birbirini çok iyi anlayacaktır.

AŞK YORUMU: Bugün sevgilinizden hoş sürprizler alacaksınız. Beklenmedik anlarda yapacağı sürprizler sizi oldukça mutlu edecek. Bir yandan da ilişkinizle ilgili bazı sorulara cevap arıyor gibisiniz. Hissettiklerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. Birlikte en mantıklı çözüm yolunu bulabilirsiniz. Ona her konuda güvenmeniz gerekiyor. Birbirinize olan sevginizi daha da artırmak istiyorsanız her anınızı paylaşmanızı tavsiye ederiz. Aklınızdakileri bir kenara bırakıp mutlu olmaya çalışın. Endişelendiğiniz konular gayet hassas konular olabilir; ancak bazı şeyleri zamana bırakmanız gerektiğini unutmayın. Belki hiç de düşündüğünüz kadar olumsuz sonuçlar ortaya çıkmayacak. İlişkinizle ilgili evhamlardan kurtulmanızı tavsiye ederiz.

 KARİYER YORUMU: Hayatınızdaki durağanlıktan çok sıkılmış olabilirsiniz. Dalgaların ortasında kalmış gemi gibi neyi beklediğinizi bilmiyorsunuz desek çok doğru olacaktır. Uzun zamandan beri iş bulma sıkıntısı yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumun ne zamana kadar devam edeceğini tam olarak kestiremiyorsunuz ama biraz daha sabırlı olmalısınız. Etrafınızdakilerin ne dediğini umursamayın. Herkes konuşsa da siz sadece nasıl başarılı olabileceğinizin yollarını aramalısınız. Asla pes etmeyin. Pes ettiğinizde her şey olduğu gibi kalır ve siz hiçbir zaman hayal ettiğiniz işi yapamazsınız.

BAŞAK BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ  YORUMU

Tarih: 29.12.2021 

Kendinizi geliştirmeniz gereken bazı eksik yönleriniz var. Bunların başında ise bencil olmanız yer alıyor. Kendinizden başkasını düşünmüyor gibisiniz. İnsanlar sadece size bağlı şekilde yaşamak zorundaymış gibi tavırlarınız var. Bundan bir önce vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınız, aileniz dahi bu durumdan oldukça rahatsızlık duyuyorlar. Bunu size daha önce söylemek istemelerine rağmen onları hiçbir zaman dikkate almadığınız için artık kendinizle yüzleşmeniz gereken günü bekliyorlar diyebiliriz. Kişisel gelişim merkezlerine giderek bu tavrınızdan kısa sürede kurtulmanızı tavsiye ediyoruz.

AŞK YORUMU: Bugün sevgilinizle çok da ciddi olmayan bir konu ile ilgili tartışabilirsiniz. Konuyu çok gereksiz bir biçimde uzatmaya başlayacaksınız. Hatanızı görüp telafi etmek yerine onun üzerine gitmeyi tercih ediyorsunuz. Sevgiliniz artık size tahammül edemez hale gelebilir. Sevginin her hatayı kapatamayacağını düşünmeye başlamış galiba. İlişkinizi gözden geçirmekten ziyade kırdığınız kalbi düzeltmeye çalışmalısınız. Sizi beklentisiz bir şekilde seven birine karşı bu kadar gaddar olmamalısınız. İlişkinizle ilgili ayrılık kararı aldıysanız da bunu ona bir an evvel söyleyin. Bu şekilde kırıcı davranarak hiçbir sonuç elde edemezsiniz.

 KARİYER YORUMU: Son zamanlarda yeni bir işe başladınız galiba. Yeni iş size yeni bir enerji vermeye çalışıyor diyebiliriz. Kariyerinizin ilk basamağındaki bu adım oldukça zor sınavlarda geçecektir. Ham maddi hem de manevi anlamda pek çok zorluk çekeceğinizi belirtelim. Zaten işe başlamanın verdiği güvenle birlikte yanlış adımlar atarak aşırı harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Birkaç ay maddi anlamda çok zorluk yaşayacağınız için biraz para biriktirmeniz gerekiyor. Eğer birikim yapamıyorsanız bile paranızı kontrollü kullanmalısınız. Aksi takdirde zararlarını çok şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMU

Tarih: 29.12.2021

Bugün sizi mutlu edecek bir alacaksınız. Beklediğiniz haberi aldığınızda etrafınızdan birkaç kişi mutlu gözükse de aslında hiç de öyle değiller. Hakkınızda çok dedikodu yapılıyor. Zaten siz de etrafınızdakilerle ilgili dedikodu yapıyorsunuz galiba. Bunun hiç hoş bir davranış olmadığını belirtmeliyiz. Bazen insanların başarılı olmalarına tahammül edemiyor gibisiniz. Dışarıdan bakıldığında umursamaz gözükseniz de hangi konuda olursa olsun sadece sizin adınızın duyulmasını istiyorsunuz. Bencillikten vazgeçmelisiniz.

 AŞK YORUMU: Eşiniz veya sevgilinizle bir toplantıya katılacaksınız bugün. Katılacağınız toplantıda sizin hakkınızda partnerinize olumsuz birtakım sözler söylenecek. Galiba onun size güveni tam değil. Söylenenler aklında soru işareti oluşturabilir. Uzun zamandan beri fırtınalı şekilde devam eden ilişkiniz bir kez daha darbe alabilir. Bu defa alacağınız darbe etkisini uzun süre gösterecek diyebiliriz. Partnerinize her şeyi anlatmaya çalışacaksınız ancak nafile. Sizi çok fazla dinlemeyecek. Bu durumdan epeyce rahatsız olmaya başlayacaksınız diyebiliriz.

 KARİYER YORUMU: İşinizle alakalı ufak bir değişiklik gözüküyor galiba. Çalıştığınız şehirden başka bir şehre taşınmanız gerekebilir. Gideceğiniz yer hiç de huzurlu bir yer olmayacak. Sınıra yakın bir yerde görev yapmaya başlayacaksınız ve can güvenliğiniz oldukça tehlikeli hale gelebilir. Bu konulara dikkat etmelisiniz. Ayrıca işinizde hiçbir sorun olmadığını düşünürken aslında çalıştığınız kişilerin sizden memnun kalmadıklarını fark edeceksiniz. Maalesef ki bu durumla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. İnsanların sizinle ilgili şikâyetleri yöneticileriniz tarafından da onaylanacaktır. Gideceğiniz yerde de aynı tutumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

AKREP BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMU

Tarih: 29.12.2021

Bugün çok yakın bir arkadaşınızdan olumsuz bir eleştiri alabilirsiniz. Sizin her konuda bilgi sahibi olmadan cevap vermeniz onu ve çevrenizdeki çoğu kişiyi rahatsız ettiği için bunu dile getirmek zorunda kalmış diyebiliriz. Belki de haklıdır. Arkadaşınıza hemen tepki göstermeyin. Her konu ile ilgili uzman gibi bilginiz olmadığını fakat mutlaka görüş bildirip adeta uzman edasında konuşmalar yaptığınız zamanların olup olmadığını düşünün. Gözden geçirdikten sonra hatanız varsa telafi etmeye çalışabilirsiniz. Herkes için en mantıklısı bu olabilir.


   AŞK YORUMU:Oldukça huzurlu bir birlikteliğiniz var diyebiliriz. Bu birlikteliğiniz her zaman çok mutlu ve huzurlu ilerlediği için kendinizi hiçbir zaman sevdiğiniz kişiden ayrı hissetmemiş olabilirsiniz. Herkesin böyle güzel birlikteliği olmasını temenni ediyoruz. Bugünlerde bazı konularla ilgili partnerinize danışmanız gerekebilir. Onun fikrini aldıktan sonra ortak bir karar vermeniz gerekiyor. Partnerinizin fikrini alıp yine kendi bildiğinizi yaparsanız ufak bir serzenişle karşılaşabilirsiniz ki bu konuda haklı olabilir. Biri size aynı şeyi yapsa kendinizi nasıl hissedeceğinizi düşünün ve ona göre hareket edin.

 KARİYER YORUMU:Maddi değeri büyük bir planınız bulunmaktadır. Bu planı uygulamak için çok acele ediyorsunuz diyebiliriz. Biraz daha zamana bırakmalısınız. Her konuda sabırlı olmanıza rağmen bu konuda acele etmeniz biraz anlamsız oluyor diyebiliriz. Zaten maddi değeri yüksek olduğu için çok fazla risk almamanız gerekiyor. Aksi halde sizi hem maddi hem de manevi zarara sokacak durumla karşılaşabilirsiniz. Adımlarınızı atarken dikkatli olmalısınız. Planınızda birkaç düzeltme yapmanızda da fayda görüyoruz. Bu düzeltmeler sayesinde istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

YAY BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUM

Tarih: 29.12.2021

Bugün kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Üzerinizdeki yorgunluktan ziyade biraz bıkkınlık olabilir. Bulunduğunuz ortamdan sıkılmış olabilirsiniz. Birkaç gün içerisinde kısa zamanlı bir seyahate çıkarak stres atma imkânı bulacaksınız. Bu süre içerisinde daha fazla strese girebileceğiniz zamanlar olabilir. Yine de hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Bazen çok fazla düşünmemek gerekir. Siz de böyle yapsanız iyi olacaktır.

AŞK YORUMU:Sevgilinize karşı hisleriniz daha net hale gelmeye başladı. İlişkinizin başlarında ona çok fazla ilgi duymasanız da zamanla sevebileceğinizi fark ettiniz. Aşk ile mantığı aynı süzgeçten geçirip doğru bir karar verdiniz diyebiliriz. Şu an her şey yolunda gözüküyor. Sadece biraz zaman geçtikten sonra bazı problemler yaşayabilirsiniz. Sakin davranarak her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Bu sorunlar devam ederken sevgiliniz size her zaman destek olacaktır. Zaten ilişkinizdeki bu özveri ve her adımı birlikte atma çabanız sizi bütünleştirmeye yetiyor. Birkaç gün sonra sevgilinizin ailesi ile görüşmeniz gerekebilir. Bazı konularda özür dilemeniz gereken zamanlar yaşayabilirsiniz. Sonrasında her şey yavaş yavaş düzelmeye başlayacaktır.

KARİYER YORUMU:İş yerinizdeki yöneticilerinizden birisi ile kısa bir tartışmanız olabilir bugün. Bu tartışma canınızı çok sıkacak gibi gözüküyor. Yine de saki kalmaya devam edin. Çıkacağınız seyahatte işinizle alakalı hiçbir şey düşünmeyin. Döndüğünüzde yöneticiniz farklı bir şehre gitmiş olacağı için daha rahat edeceksiniz. Ayrıca kariyerinizde değişiklikler olmaya başlayabilir. Yaptığınız iş ile hiç alakası olmayan bir alandamesleki eğitim almaya başlayabilirsiniz. Bu biraz zaman alsa da sonunda meyvelerini alacaksınız. Hayatınız daha da kolay olmaya başlayacak diyebiliriz.

OĞLAK BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUM

Tarih: 29.12.2021

Bugün oldukça sosyalleşeceğiniz zamanlar geçireceksiniz. Epeydir görmediğiniz arkadaşlarınız sizi ziyarete gelebilirler. Aranızdaki kopukluğa rağmen sizi unutmamış olmaları fazlasıyla duygusal anlar yaşamanıza neden olacaktır. Yine de mutlusunuz. Arkadaşlığınızın bitmediğini görmek, sevildiğinizi hissetmek sizi oldukça mutlu edecek diyebiliriz. Ayrıca bugün resmi bir evrak alabilirsiniz. Evraktaki bilgiler biraz tadınızı kaçırabilir. Yine de çözüm yolu bulmanız gerekiyor.

 AŞK YORUMU:Bugün partnerinizle bir kutlama yapabilirsiniz. Özel bir gün olmamasına rağmen sadece mutlu olabilmek için güzel, şık ve sade bir kutlama yapabilirsiniz. Partneriniz buna çok sevinecek. Zaten aşk böyle güzel anlarla beslenir ve büyür. Kutlama yapmak için illa özel bir gün olmasına gerek yok diyenlerdensiniz. Sizin ilişkinizde her gün özeldir. Gözlerinizdeki aşk uzaktan bakıldığında bile belli oluyor. Dileriz aranızdaki bağ her geçen gün daha da güçlenir. Size iyi dileklerini sunan bir arkadaşınız var. O kişi mutlu olmanız için elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapıyor diyebiliriz.

 

 KARİYER YORUMU:İşinizle alakalı yapabileceğiniz her şeyi fazlası yapmış birisiniz. Başarılarınıza her gün yenisini eklediniz diyebiliriz. Bundan sonra dinlenmeye başlayacaksınız. Şimdiye kadarki mücadelenizin mükâfatını almaya başlayacaksınız. Yıldızınız oldukça parlak gözüküyor. Kişilerin etkisinde kalmadan hareket ediyorsunuz ama çoğu zaman yapmak istediklerinizi kısıtlayabiliyorsunuz. Bu da bazı projelerinizin uygulanmasını engelliyor. Belki de bu sebepten dolayı birçok planınız, projeniz çöp olmuş durumda. Yapmak istediklerinizi ertelemediğiniz sürece ne zaman olursa olsun adınızdan söz ettirmeye devam edebilirsiniz.

KOVA BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUM

Tarih: 29.12.2021

Bugün kendinizi her zamankinden daha enerjik hissedebilirsiniz. Bu enerjiniz sayesinde yeni birçok etkinliğe katılma şansınız olabilir. Hatta sizin önderliğinizde bir organizasyon yapılarak kısa süreli bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Bu gezi sayesinde birçok yeni bilgi ile karşılaşacaksınız ve bu durum sizi oldukça memnun edecek. Geziye katılanların memnuniyeti de sizi mutlu etmeyi sağlayacaktır.

 AŞK YORUMU:Karşınızda size yakın olmaya çalışan biri var ve siz bu kişiyi fark edemiyorsunuz. Size oldukça yakın olan bu kişi sadece biraz cesaretsiz diyebiliriz. İçindekileri anlatmayı başarabilse belki de çok mutlu bir birliktelik yakalayacaksınız. Hatta uzun zamandan beri beklediğiniz kişi o olabilir. Sadece kafanızı kaldırın ve etrafınıza bakın. Tam karşınızda olduğu için çabuk fark edebilirsiniz. Şu an hem mutlu hem de çok mutsuz. Size yakın olduğu için ama duygularını anlatamadığı için oldukça mutsuz bir halde diyebiliriz. Ona bir adım atın ve size gelişini izleyin. Hem sizi hem de kendini hayata bağlamayı başaracak diyebiliriz. Mutluluk bir adım uzağınızda desek yeri var galiba.

 KARİYER YORUMU:İş hayatınızda biraz çalkantılı dönemdesiniz. Yöneticilerinizden çoğunun değişmesi aklınızda bazı soru işaretlerinin oluşmasına neden oluyor. Bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsunuz ve bu değişikliğin diğer çalışanlara da yansıyıp yansımayacağının hesaplarını yapıyorsunuz. Her iki seçeneğe de hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bu durum size yansımadığında zaten hiçbir sorun olmayacaktır ama eğer yansıyacağını hissediyorsanız kendinizi, kariyerinizi sağlama alacak adımlar atmanızda fayda var. Zor durumda kalmamak için her koşulu göz önünde bulundurmalısınız.

BALIK BURCU İÇİN GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUM

Tarih: 29.12.2021

Tartışma esnasında siz de durumla ilgili görüş bildirmeye çalışırken sinirler daha da gerilebilir. Olası bir zarardan etkilenmemek adına olaya çok fazla karışmamanızı tavsiye ederiz. Bu konunun çözümü için de eğer sözü geçen bir büyüğünüz varsa onu devreye sokabilirsiniz.

 AŞK YORUMU:Eski sevgiliniz sizinle barışmak isteyebilir. Hatta size yaptığı hatadan dolayı çok özür dileyecektir. Daha önce çok fazla şans vermenize rağmen bu fırsatların hiçbirini iyi değerlendirmediği için bu defa da affetmeyi düşünmeyebilirsiniz. Her ne kadar ona karşı soğuk davranmaya çalışsanız da aklınızın karışmasını sağlamış gibi gözüküyor. Bunu ona hissettirdiğiniz zaman duygu sömürüsü yapabilir. Sizin duygusal yönünüzden fazlasıyla faydalanmak isteyecektir. Eline koz vermemeye çalışmalısınız. Diğer taraftan da size tavsiyemiz eğer hala seviyorsanız, içinizde ona karşı eski aşkınız kaldıysa iyi düşünüp bir şans daha verebilirsiniz. Belki bu defa akıllanmış olabilir. Denemeden bilemezsiniz. Tabi bunu yaparken olumsuz ihtimali de düşünseniz iyi edersiniz. Kalbinizi mutsuzluktan uzak tutmaya çalışın.

 Kariyer Yorumu:Bir yandan meslek sahibi olmak için uğraşıyorsunuz diğer yandan ise farklı bir meslek ile ilgili eğitim almaya çalışıyorsunuz. İkisini aynı anda idare edemediğinizi ne zaman fark edeceksiniz yahu! Siz hiçbir zaman aynı anda birkaç işi bir arada yapamıyorsunuz. Bu kötü bir şey demiyoruz tabi ki. Her insanın özelliği farklıdır. Siz de böylesiniz fakat içinde bulunduğunuz durumu fark edemediğiniz için her şeyi aynı anda yapmaya çalışınca oldukça başarısız sayılırsınız. Yaptığınız her şey ya yarım kalıyor ya da başarısız sonuçlanıyor. Bunun önüne geçmek için tek tek ilerlemeniz gerekiyor. (BURCUN.NET)