BURSA
Giriş Tarihi : 06-07-2021 09:40   Güncelleme : 06-07-2021 09:40

Golcüler burada yetişecek

Geleceğin futbolcularını yetiştirmek amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sırameşeler-Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü, dün Altınsaban Spor Kulübü ile dostluk ve kardeşlik maçı yaptı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar,  “Sırameşeler-Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü’ne desteklerimizi esirgemiyoruz. İnşallah bunu karşılığında Bursaspor’umuza ve milli takımımıza futbolcu yetiştireceğiz” dedi.

Golcüler burada yetişecek

Gülin ÖZDEMİR

Ülke futboluna ve yeni nesillere hizmet etmek gayesini taşıyan Sırameşeler-Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü, çalışmalarına devam ederek güzel işlere imza atıyor. Dün akşam Altınsaban Spor Kulübü ile dostluk ve kardeşlik maçı yapan Sırameşeler-Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü, gençliğe sporcu kimliğini kazandırmakta kararlı… Geçtiğimiz günlerde kulübe ziyaret gerçekleştiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kulübe forma hediye ederek, desteklerini devam ettireceklerini belirtti. Başkan Dündar, “Sırameşeler-Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü, gençliğe sporcu kimliğini kazandırmak için fedakârlık ile ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Bizlerde desteğimizi esirgemiyoruz. İnşallah bunu karşılığında güzide Bursa şehrimize, şehrimize Bursaspor’umuza ve Milli takımımıza futbolcu yetiştireceğiz” ifadesini kullandı.

YİNE OSMANGAZİ YİNE MUSTAFA DÜNDAR

Gazetemize açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı İkram Gişi, “Osmangazi ilçemizde bulunan iki güzide kulübümüz. Sırameşeler-Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü ve Altınsaban spor kulübü arasında yapılmış olan dostluk ve kardeşlik maçı yaptık. Pandemi sonrasında çocuklarımıza stres attırdık. Başkanımız ve hocalarımız eşliğinde yapılan karşılaşma umut vericiydi. Geleceğimiz açısından çocuklarımız umut verici. Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Osman Kılıç’a destekelrinden dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye başkanımız Mustafa Dündar’ın yapmış olduğu tesisler ve maddi-manevi desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.  ‘Yine Osmangazi yine Mustafa Dündar’ diyoruz ” şeklinde konuştu.