SPOR
Giriş Tarihi : 20-06-2022 18:01   Güncelleme : 20-06-2022 18:04

Gençlik marşı

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, bu yıl yola genç oyuncularla devam etme kararı aldıklarını belirtirken, “ Hocalarımızla birlikte yeni sezonu Vakıfköy’deki yeteneklerle şekillendireceğiz” dedi.

Gençlik marşı

AKIN GÜLER/ÖZEL HABER

Tarihinde ilk kez 2’nci Lig’de mücadele edecek olan Bursaspor’da olayın şoku atlatılırken, yeni dönem için de planlamalar soğukkanlılıkla gerçekleştiriliyor. Mali açıdan zor durumda olan kulüp, yeni transferlerle birlikte külfet altına girmek istemiyor. Yeşil Beyazlılar, ‘Diriliş’ sezonunda küllerinden doğmak için rotayı Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’ne çevirdi.

YETENEKLERE GÜVENİYORUZ

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, a Gazete’ye özel açıklamalarda bulunurken, mali disiplinin ön planda tutulacağı bir sürecin başlatıldığına dikkat çekti. Kulübün sokağa atacağı bir kuruşun dahi olmadığının altını çizen Banaz, “Teknik heyetimizle birlikte oturup kararımızı verdik. Vakıfköy’deki gençlerimizle bu yıl ligde mücadele edeceğiz. Yeteneklerine güveniyoruz. Bununla ilgili gece gündüz çalışmalar yapılıyor. Spor Toto 2’nci Lig’de gençlik marşı çalacağız” dedi.

PUAN SİLME GÖRÜNMÜYOR

Transfer tahtasının açılmasının mali açıdan kolay bir yol olmadığını hatırlatan Ömer Furkan Banaz, ufukta herhangi bir puan silme cezasının bulunmadığını vurgularken, “ Kulübe giren her kuruş mutlaka bir yere gidiyor. Kulübe girdi sağlamak oldukça zor. Yeni yasayla birlikte birçok farklı sonuç da doğacaktır. Sadece Bursaspor değil tüm kulüpler mali disiplini sağlamak durumunda” diye konuştu.(Haber Merkezi)