SPOR
Giriş Tarihi : 16-06-2022 15:54   Güncelleme : 16-06-2022 15:54

Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü açıklandı

Galatasaray Sportif A.Ş. eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek tarafından Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görevlendirilen Erden Timur'un gelecekte Galatasaray'a başkan olabileceğini belirtti. Nazifoğlu ayrıca Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü de açıkladı.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü açıklandı

Eski Galatasaray Sportif Aş yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, sarı kırmızılı takımın gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Florya'yı satarak borcunu kapatabileceği görüşünü savunan Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek tarafından Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görevlendirilen Erden Timur'un gelecekte Galatasaray'a başkan olabileceğini söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Nazifoğlu, sarı-kırmızılı kulübün yeni teknik direktörünü de açıkladı.

GALATASARAY'IN YENİ HOCASINI AÇIKLADI

Nazifoğlu'nun açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"İnsanlar bir yenilik istiyordu. Dursun Özbek'i seçtiler. Özbek'in Florya ile ilgili bir projesi var. Kimilerine göre hayal; benim de içinde bulunduğum bir guruba göre olabilecek bir şey. İnsanlar görmek istediler, seçtiler. Hep beraber Dursun Özbek'e şans verdik. Florya'nın gayri menkul ile büyütülerek satılması şeklinde bir proje... Galatasaray kümülatif olarak, bugünkü durumda 7-8 milyar TL kazanır. Borçlar kapatılır. Bence gerçekleşecek bir proje...Erden Timur, Florya projesini yapacak 3-5 kişiden birisi. Bu projeyi hedefler doğrultusunda yaparsa, gelecekte Galatasaray'ın başkanı olur

rose.jpg

Marco Rose

Fatih Terim bundan sonra Galatasaray'da teknik direktör olarak yer almaz şeklinde bir beyanatım olmadı. Bu dönem olmayacağını biliyorum. Bence Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Marco Rose olacak. Tahminim bu. Yoğun bir görüşme içerisinde olduklarını biliyorum. Okan Buruk'un şansının çok olduğunu düşünmüyorum. Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek, Florya'da olacak. Kendisinin de yabancı bir teknik direktörü seçeceğini düşünüyorum. Marco Rose'un Galatasaray'a çok faydalı sağlayacağını düşünüyorum"