SPOR
Giriş Tarihi : 19-06-2022 15:30   Güncelleme : 19-06-2022 15:32

Galatasaray'da kırılma anı

Galatasaray'a geri dönen Yunus Akgün için kariyerini değiştirecek bir süreç başlıyor. Adana Demirspor'da kiralık olarak müthiş bir grafik çizen Yunus Akgün, Okan Buruk'un gelişi sonrası ilk 11'in değişilmezi olacak.

Galatasaray'da kırılma anı

Galatasaray'da Yunus Akgün için şov zamanı başlıyor... Teknik direktörlüğe Okan Buruk'u getirme kararı alan Galatasaray'da, Yunus için de bambaşka bir serüven başlıyor.

YUNUS AKGÜN'ÜN KARİYERİ DEĞİŞECEK

Yunus Akgün, 48 yaşındaki çalıştırıcının gelişi sonrası ilk 11'in değişilmez isimlerinden biri olacak. Adana Demirspor'da oynadığı futbolla herkesi kendine hayran bırakan 21 yaşındaki orta saha, Galatasaray'a geri dönmüştü. Kariyerinde İrfan Can Kahveci ve Berkay Özcan gibi birçok potansiyelli isme yaptığı dokunuşlarla yıldız yaratan Okan Buruk, Yunus Akgün için de bir fırsat olacak.

Özellikle kanat oyuncularına sisteminde büyük önem veren Okan Buruk, Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün'e formayı direkt olarak teslim edecek. Yurt dışından teklifler aldığı bilinen Yunus Akgün için yönetim asla satmama kararı vermişti. A Milli Takım'a kadar yükselen Yunus Akgün, bu tarihi fırsatı değerlendirerek sarı kırmızılı taraftarların gözdesi olacak.

Adana Demirspor'da ne yaptı?

Yunus Akgün geçtiğimiz sezon Adana Demirspor formasıyla 38 maçta 9 gol 17 asistlik müthiş bir performans sergiledi. Yunus ayrıca Galatasaray'a karşı da 2 maçta 3 gol atmayı başardı.